Z- Corp

ilustrační obrázekTo jsou externí milicionáři z nového světa, a rozvojové části zěmě. Byli sem vysláni pro bránění výzkumu finální vakcíny. Jejich úkolem je bránit výzkumné středisko, výzkum, civilisty a funkční zařízení v oblasti. Každý tým se skládá ze šesti mužů či žen a má různé specializace a určení. Spadají pod něj jednotky Armaty.

Armata

ilustrační obrázekArmata je název pro mobilní jednotky Z-Corpu, které chrání jednotlivé báze. Jejich úkolem je ochrana vnější oblasti před nakaženými, aby se vůbec nedostali do blízkosti obyčejných lidí. Tito muži a ženy mají ve většině případech bojové zkušenosti již z dob před rozšířením nákazy. Jde tedy o bývalé vojáky, policisty, žoldnéře, osobní ochránce, zápasníky nebo lidi, kteří měli blízko k boji a mají pro něj vlohy. Armata jsou elitní jednotkou Z-Corpu a jsou zásadně nasazování do oblastí, kde je možný výskyt nakažených. Zároveň však již dlouhou dobu žádný nakažený nebyl spatřen a většina jednotek Armata po dlouhé týdny nezaznamenala ztráty. Starostí těchto mužů a žen nejsou však pouze nakažení ale i nájezdníci a další spodina lidské společnosti.

Základna 9. brigády Armata se nachází nedaleko báze, ale obyčejní lidé k ní příliš nechodí. Také je to již dlouhou dobu, co se velitel 9. brigády vypravil mezi obyčejné lidi. Bojovníci Armaty jsou vidět jednou za pár dní, jak obhlíží okolí, ale příliš nevstupují do kontaktu s obyčejnými lidmi. Patroly jsou viděny nejčastěji v počtu šesti mužů nebo žen.

Neherní info (pokud nemáš zájem o tuto frakci, tak dál nečti, ochudíš tím pouze sám sebe):

Posádka se skládá ze tří týmů. Každý tým má jiné nároky na vybavení a skládá se z šesti bojovníků. První tým se zaměřuje především na pohyb v terénu a je proto vybaven odpovídajícím maskovacím oblečením. Jeho výzbroj není tak těžká, aby byl možný rychlý pohyb a dlouhý pobyt na nepřátelském území. Druhý tým se zaměřuje na držení danné pozice. Je vybaven těžkými zbraněmi, balistickou ochranou a není zdaleka tak mobilní. Třetí tým se zaměřuje na boj v objektech a tomu také odpovídá jeho vybavení. Především zbraně použitelné ve stísněných podmínkách, chladné zbraně a různorodé oblečení. Jde o přechod mezi prvním a druhým týmem. Dále se v posádce nachází dva specialisté na výbušniny a dva paramedici. Ti jsou vysílání dle potřeby s ostatními týmy. Jejich vybavení odpovídá jejich specializaci, ale zároveň mají standartní vybavení každého bojovníka Armaty. (pro další informace si po přihlášení napište na radek.o(zavináč)volny.cz

Hra za Armatu má svá specifika. Budete umístěni na základně, která je zabezpečena proti vstupu, takže se v ní dá bez problémů spát, jíst, odpočívat nebo se bavit bez nutnosti hlídek a strachu. Na druhou stranu pokud budete vysláni na operaci, tak se nezastavíte a budete x hodin v plném nasazení. Dále je vyžadováno striktní doržování předpisů a pokynů důstojníků. Hra za Armatu znamená hru na vojáky se vším všudy. Charaktery postav by měli odpovídat předpokladu, že v tomto společenství žijí již mnoho let a jsou schopni poslouchat rozkazy, nosit uniformu a podřídit své priority kolektivu. Preferujeme hlášení se za celé týmy, ale můžete se samozřejmě hlásit i jako jednotlivci. Pokud máte nějaké dotazy nebo si nejste jisti, co vše bude hra za Armatu obnášet, tak se ozvěte na radek.o(zavináč)volny.cz.

tým 1: 0/6
tým 2: 0/6
tým 3: 0/6
EOD: 0/2
PJ: 0/2

Breeders

ilustrační obrázekJedná se o buňku větší frakce, zabývající se znovuobrozením světa lidmi. Mezi jejich priority patří početí a ochrana nových dětí, neboť ty jsou klíčem k obnově lidstva. Frakce začíná s deseti nemluvňaty, které jim byly svěřeny do péče na dobu šesti let. Tyto, jsou hlavní starostí celé skupiny a počet přeživších dětí bude měřítkem úspěšnosti pro celou skupinu. Po celou dobu vás jejich přítomnost bude penalizovat (ve spotřebovaných zásobách, vodě, času). Nemluvňata nebudete muset např. přebalovat, na druhou stranu, by se s nimi mělo zacházet alespoň normálně. Např. nelze je zakopat do konce hry, házet na stromy atd. 0/15 (+10)
Martin Bydžovský – leader frakce a kápo všeho dění
Ann Hall – irská ošetřovatelka nemluvňat a medik skupiny (mluví česky!)
kpt. Bibob – kdoví jestli je to skutečný kapitán, každopádně je to pořádný hromotluk, vykonávající funkci hlavního sekuriťáka frakce.
Katja – je těhotná v pokročilém stádiu. Možné č.11?

Komunita

ilustrační obrázekZdánlivě nesourodá skupina lidí spojených myšlenkou bratrství a vzájemné tolerance. Těch, kteří odešli z rozpadajících se venkovských komunit, rozpolcených vnitřními sváry a vzdali se spíše majetku, než myšlenky na nový svět, kde by mohli žít tak, jak si vysnili. Členové komunity konají vždy jako celek. Jedná se o neagresivní a soběstačnou skupinu, která nenavazuje blízké kontakty, avšak lidem, kteří sdílí jejich hodnoty, vždy pomohou. Jak už to tak bývá, skutečná tvář se ale vždy ukáže, až když začne jít do tuhého.Depo – T

ilustrační obrázekMiniaturní frakce opravářů. Ačkoli se specializují na zprovoznění vozidel, zajišťují i funkci techniků dané základny.(je-li to i v zájmu jejich). Noc tráví obvykle zavření a v terénu operují za dne. Je pravděpodobné, že disponují vlastními dopravními prostředky.
Technik 1
Technik 2
T
echnik 3
Technik 4
0/4


Zelená sedma

ilustrační obrázekJe bývalá noclehárna a útočiště pro celou řadu lidí. Zde je několik zaměstnanců obsluhy, většinou nemilitantního charakteru.
Matěj Čáp - „Ředitel hotelu“, který pronajímá armádě svoje zařízení.
Bonny Claire – pomocnice v hotelu Marek Bydžovký – radista, povětšinou odpovídající na nouzová volání
Security 1
Security 2
0/5 návštěvník hotelu

Lebky

ilustrační obrázekKlan lebek, lidí, kteří byli vyloučeni z komunitního života a založili si svůj vlastní, s vlastními pravidly. Do této frakce chceme jen drsňáky, kteří se nebojí akce a nebezpečí! Jedná se o dobře vyzbrojené agresivní jedince s možnosti užívání vozidel. Frakce nemá limity na zbraně.
Bald – kápo lebek a největší drsňák ze všech. Tuto roli ideálně ztvárňuje hráč muž, bez vlasů v hrůzu nahánějícím kostýmu, ze kterého by se rozklepal i Mad Max. Má několik „nadpřirozených“ dovedností, týkající se oživování jeho soukmenovců.
Lemráček – polní doktor s postižením (vymyslí si hráč)
0/8

Arabáši

ilustrační obrázekSkupina neutrálních obchodníků, provozující směnný obchod. Zajímají je především externí zdroje energi zbylé po programu obnovy. Je velice vhodné, aby tato skupina disponovala vozidlem.
0/6