Login

Knihovna

Bolcon 7

Updated 7.2.
A jedeme prudce do kopce, podřadit a přidat . VRuuuuuuuuuuuuum! 😀
Surfujíce na vlně nadšení z počtu ohlasů došlých za jeden jediný den vyhlašuji, že Bolcon s mystickým číslem sedm se začne ode dneška blížit.

Místo konání: 6.ZŠ Mladá Boleslav.
Cesta na Bolcon by se tentokrát mohla proměnit v bloudění po části MB. Takže tu máte mapku, ale i tak je škola podle mě celkem schovaná mezi paneláky. Jinak není daleko od autobusáku, je to odhadem 15 minut. Co se týče příjezdu auty, ještě dám vědět zítra. Možná nenajdete místa bezprostředně u školy, ale kolem je sídliště a jsou prázdniny, takže počítám, že místo poblíž najdete.

Mapa.

Stravování: Velká změna, přístup do kuchyně nebude možný a proto jídlo zřejmě bude na vlastní pěst. Nebo? Nebo můžu zkusit něco zařídit, ale už asi ne za takovou cenu jako v Dalovicích. Ono vlastní vaření z vlastních surovin vždy ušetří mnoho. Tak popřemýšlejte, kdo si bude vše chtít zařídit sám a kdo bude stát o hromadný rozvoz. (Zamluvil bych třeba dovoz jídel z nějaké restauračky či rovnou stravenky do nějaké poblíž.)

Předpokládaná cena:120 – 150 KČ (bez jídla). +50 LAN

Termín.:4.-6.3 2011
Čas příjezdu můžete volit i dříve, budeme ve škole tak od 12. Boleslav má prázdniny, takže to nebude problém.

Co se bude dít?
To jako obvykle záleží na vás. Za mě jen poznámka, že nemám strach o zábavnost…Bolcon, co se týká akcí zažívá vrchol a je třeba si to užít.
Další info až bude, možní autoři her, pište jako obvykle.

První projekty:
Velkej Zlej Bůh Bamba
Střepy snů – Podivná událost

Smráká se nad Anglií, smráká se nad Yorkshirskými pláněmi. V městečku Settle brzo utichne i poslední ruch. Za zdmi starého sirotčince chlapci brzo obléknou noční košile a půjdou spát. Pro mnoho z nich spánek není o nic příjemnější než bdění. Noční můry obývají tyto zdi a postele zdejších chovanců. Žádný z nich neměl pěkný osud. Nemohl…
Filip Crankhart si stele postel. Je rozpolcený, ví, že nebude moci usnout. Dozví se víc? Ale stojí to za to? Cena je vysoká.
Dean Wright se necítí dobře, když si lehá do své postele. Jako by se o něj pokoušely noční můry už teď, při bdění.
David Pebbles sfoukává svíčku….
Marie Setterbyová pije čaj a čte si knihu. Příliš však nedokáže vnímat její obsah. Myslí na své chlapce. Na ty milé chudáky, kterým bylo odepřeno normální dětství. Ví, jakými nočními můrami si prošli. A ví, jaké to je.
Lloyd Alby prochází chodbou s petrolejovou lampou v rukou. Jen ať se tady tak pozdě jeden z těch zmetečků objeví. On už by věděl co s nimi.
Žádný z nich však neví, co má stát. Nemohou…

Sakra, to mi bylo zase probuzení. Ani jsem si nestihl dát kafe. Tak tady to je jo? Settle, taková díra. Navíc sirotčinec. No to nevypadá příliš obtížně. Jestli to udělal některý z těch spratků tak to nebude na dlouho. A čím dřív tím líp. Kapitán už moc dobře zná moje kvality a s tím, co teď předvádí Grand, by nemusel být zas takový problém se stát velitelem oddělení… Teď však do práce. Proč to jen musí být v baráku plném fakanů? A proč sakra nemůžu pořád dostat z hlavy ten dnešní sen? Jana…

Podivná událost je hra koncipovaná pro šest hráčů. Jedná se o psychologické krimi drama s prvky mystiky, kdoví, možná se nakonec zvrtne i v thriller. Odehrává se v anglickém městečku Settle řekněme někdy na konci 19. století v místním sirotčinci. Děj se bude točit kolem vraždy jedné z vychovatelek. Hráči si rozeberou postavy tří chlapců, hodné vyšetřovatelky Marie Setterbyové, zlého školníka (nebo prostě údržbáře, nevím, jak se tomu může říkat u sirotčince ;-)) Lloyda Albyho a komisaře Scotland yardu Jonathana Riverse, který byl pověřen vyšetřením vraždy. Hrát se budou střepy snů, hra byla vytvářena přímo pro ně a já si chci zkusit zavypravěčovat střepy pro větší skupinu lidí.

L4D Live !
Teprve po dvou hodinách absolutního ticha bylo jasné, že tentokrát jsme jim unikli. Ale co naplat, když jsme bez potravy a beze zbraní zůstali zamčení v jedné ze tříd základní školy.

4 survivoři, prázdná budova školy a všude, ale všude kolem…ZOMBIES…Okolo nás nic než tma a zbraně… válí se tu jen harampádí, staré učebnice a zvrhlé lavice, jak ještě živé děti prchali před těmi, těmi….

Ale počkat, na tuhle školu sem chodil !! Jestli mě neklame pamět, školník byl military-blázen, už za nás se říkalo, že hromadí zbraně u sebe v bytě a pak v noci střílí děti, co si dovolí ho urazit. A jakej sme měli strach, když Pecháček, poté co mu ulítlo “vole” při pozdravu nedorazil druhej den do školy..No tenkrát to byla chřipka…ale teď, teď to tedy chřipka není….

No nic bando, není času nazbyt, poberte cokoliv ostrého či jinak použitelného co tu leží, musíme se dostat do toho bytu. Co vím měl dubové omřížované dveře. Když tam dorazíme budeme v bezpečí. Alespoň pro tentokrát.

Sportovní vyžití v tělocvičně

LAN PARTY

Stolní hry

Král Turambaru
Již podruhé argumentační LARP z dílny Halvara.

Turnaj v bangu

Střílenice NERFgunama
Pokud máte vlastní, můžete si přivést.
Tau Tau Tau tada…….
Poslední info
O Bolci nikde nic kromě AD stránek nebylo, myslím, že poprvé v nové škole to bude lepší bez návštěv.

Dneska sem tam byl a na L4D to bude husty, 3 patra celeho pavilonu, uzke chodby, schovávačky a prostoru plno.

Ke spaní budou 2-3 třídy, podle vašeho počtu. Další třída bude na LAN, další na stolní hry. Na jeskyně je možné otevřít vždy další třídu.

Tělocvična bude k dispozici(jen v pátek a sobotu vecer tam nekdo bude), stejně jako školní dvůr.

Pokud jde o lidi v tělocvicně, nebojte se, nehrozi bolcon, tělocvicna je v jinem traktu.

Na sobotní poledne je možné objednat si kuřecí řízek s bramborovým salátem (od maminky:-). Večer možno pizza express s největší pizzou na světě.

Příjezd možný po 13:00

Komentáře

252 comments to Bolcon 7

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!