Nové tábořiště – Pivoň

Tábor se bude konat v novém tábořišti Pivoň (mapa). Tábor se nachází asi 18 km od Domažlic a 6 km od obce Poběžovice. Tábořiště je dostupné autem, vede k němu asfaltová cesta.tábořiště

Místo náleží do oblasti CHKO Český les a v těsné blízkosti se nachází krásné neobydlené lesy (díky tomu, že dříve náležela oblast do  pohraničního pásma, jsou lesy téměř neposkvrněné a nebudeme při hře rušeni desítkami výletníků).

U tábora nechybí ani malý rybníček, který slouží v případě hezkého počasí jako přírodní koupaliště. Kromě něj se můžete těšit na velký areál, ke kterému náleží několik  zděných budov, chatky, pár hřišť a velké ohniště.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ A ZÁZEMÍ

Tábořiště ubytováníbbbdisponuje velkou společenskou budovou, ve které se nachází kuchyně a dvě jídelny, jedna větší a jedna menší. Před budovou je velká veranda, jako stvořená k poobědovému odpočinku.

V budově pak jsou ještě umístěny pánské a dámské umývárny a WC.

Účastníci tábora budou ubytováni ve čtyřlůžkových zděných chatkách s malou verandou. Kromě dvou paland je v každé chatce ještě prostorná police. Chatky nejsou vybaveny elektřinou. Míst v chatkách bude mnohem více než minulý rok.

V případě špatného počasí je možné zajistit program uvnitř zděných budov.