Předchozí tábor 2015

Letos se bude konat již 14. ročník Fantasy tábora.

Za tu dobu jsme zažili plno skvělých momentů a z každého tábora si odnášeli něco jedinečného – pevnější přátelství, zážitky a dovednosti a mnoho dalšího.

Kromě táborů organizujeme ještě plno dalších akcí – od větších i komorních LARPů, přes cony až po společného Silvestra. Kdo jednou jel na akci Draconicy, nikdy na ní nezapomene:-)

Podívejte se na historii našich táborů. Od prvních krůčků jsme vyrostli k dospěláckým příběhům, přesto se však v našich řadách najde místo i pro úplného nováčka.

Minulý ročník – Kamensko 2015

Tábor 2015 znamenal návrat ke kořenům. Znovu jsme se vrátili do Kamenska, kde se tábor konal naposledy v roce 2007. A znovu jsme se ponořili do (ne)klasického, magií a hrdinstvím naplněného fantasy světa. To, co začalo hledáním léku pro princeznu, se rychle změnilo v boj o osud ne jednoho světa, ale hned celého universa.

Tábor byl plný zvratů a cestování mezi dimenzemi, tvořil zajímavý mix mezi sci-fi a fantasy. Postavy, na počátku rozdělené do jednotlivých cechů, postupně zjišťovaly, jak propletený je jejich osud a že dohromady tvoří to, co zbylo z nejmocnějších strážců v galaxii. Bylo jen na nich, zda dokážou převzít úděl svých předků a postavit se zlu a temnotě s hrdinstvím a odvahou.

IMG_4409.CR2IMG_4639.CR2 IMG_4645.CR2 IMG_4732.CR2