Kdy: 24-26.10.2014
Kde: 40 km jihozápadně od Prahy
(přesnou lokaci dostanou přihlášení e-mailem)
Cena: 600 CZK
Stravování: stylové jídlo v ceně
Ubytování: vlastní, v budovách a bunkrech
Sanitární systémy: WC porcelán, balená voda
Parkování: zajištěno v areálu v „neherní“ zóně
Typ hry: PA/zomb/24/survive

PA?

Post apokalyptická, tedy po velké katastrofě globálního rozsahu, znamenající rozpad společnosti jak ji známe z běžného života.

Proč je hra zomb a co to znamená?

Ve hře se můžou vyskytovat tato stvoření, označovaná jako zombie. Zombie (či v našem případě nakažení) jsou původně lidé, kteří neovládají své chování a myšlenky, ale jsou ovládání virem, jehož jediným cílem je přežít, množit se a tedy hledat nové hostitele, kde by se šířil.

Proč je hra survival a co to znamená?

Neboli přežívání či přežití, které je i celkovým cílem hry. Po celou dobu budou k dispozici omezené zdroje věcí, na které jste zvyklí z běžného života. Nehostinné podmínky, nebezpečné území, omezené zdroje jídla, žádné mobily, málo PHM, zima, déšť. Více než jinde platí: Jaké si to uděláš, takové to máš. Budete chránit kamarády nebo pojedete na sebe? Dělit se o zásoby nebo je syslit ve skrýši? Koupíš munici nebo cigarety? Být ten, co přežije, nemusí znamenat být čestný.

Proč je hra 24h a co to znamená?

Hrajeme 24 hodin denně, tedy i v noci.

Jak bojujeme?

Zbraně střelné i na blízko, mají stejnou útočnou hodnotu. Hrajeme tzv. „šatrh“, čili simulujeme reálné zranění způsobené útokem. Zásah do ruky? Zapomeňte na obouruční zbraně a to na blízko i na dálku. Zásah ho nohy? Končetina je vyřazena z provozu, tedy žádný kulhavý klus pryč, zbývá jen skákat či plazit se. Zásah do hrudi? Jedna ruka musí držet zasažené místo, nemůžeš běhat ani používat obouruční zbraně.

Program

Pátek: příjezd do 17:00, registrace, schvalování, rozmístění po zóně a START HRY
Sobota: hra
Neděle: konec hry cca v 10:00, úklid, odjezd

Řád akce

Řád, který musí všichni účastníci dodržovat a na místě ho podepíší. Porušení tohoto řádu může vést k vyloučení z akce bez nároku na účastnický poplatek. Stáhnout (PDF)

Jaké si máme připravit kostýmy?

Je 6 let od apokalypsy, což není tak dlouho, abychom nosili šaty z popelnice a brnění z pneumatik, ovšem lidé si za tu dobu zvykli poradit ledajak. Oblečení za ty roky také prošlo jistě úpravou. Vítané jsou standardní funkční oděvy stylově vylepšené o PA vzhled. Zamyslete se, jakou by prošlo tvoje jediné oblečení jedinečnou úpravou vzhledem k času v něm stráveným.

Moje zbraň vyžaduje speciální munici

Dovolíme vám jí tedy nechat a přebíjet v počtu získaných nábojů v rámci hry. Její zneužití budeme ale přísně trestat, neboť vyměníte-li bezcennou kuličku (ve hře cenný náboj) za konzervu, v podstatě nás i hráče okradete. Standardní herní municí bude 6mm BB 0,20g a 0,25g v neobvyklé barvě.

V pátek nestíhám příjezd…

Napiš na pazomb@seznam.cz, co a jak, nějak se domluvíme.

Je mi méně než 18 let

Věkový limit je 18+ let, bohužel.