Login

Knihovna

Bitva pěti armád 2011 – Elfí armáda

Armády elfů na B5A 2011

!!!Utúlien aure!!!

B5A 2011 vyhrála strana dobra!

Generálové:

  1. legion těžké pěchoty tzv „CORE“ – Berethir, ten je zároveň zástupce krále
  2. pěší legion – Erric
  3. pěší legion – Erlish von Melaos

Střelecký legion – Deranius

oddíl pro zvláštní úkoly a průkum – Dark

Úderný oddíl oboručky+  dle situace

Generálové si vybírají své kapitány. Ti, co se odvážně přihlásili, se domluví se svým oblíbeným generálem na místě, kde dostanou i instrukce či se dozví, zdali již není pozice obsazena. Musíme přihlédnout i na ostatní skupiny. Úplně jasno v tom bude v sobotu.

Rituál

Elfí rituál proběhne v pátek mezi 20-22h poblíž tábořiště, kdo si na něj vezme kostým elfa, bude pochválen. Bude trvat max. půlhodinku, proto doufáme v maximální účast.

Novinky ve hře:

Úvodní informace o hře

Vysvětlení

Následuje beletristický popis tipů a triků.

Statečný elfí bojovník Odin se rozhodl jet na B5A. Velice dobře si přečetl POSLEDNÍ VERZI pravidel a vyrazil. Velice toužil být v 1. legionu a doufá, že mu na to jeho vybavení bude stačit.  Nemohl si vybrat mezi kopím a štítem, proto si vzal raději obojí, s plánem prohazovat zbraně v pevnosti, kam je donese v sobotu. Po příjezdu poznává známé tváře na bráně. Bohužel je louka namoklá a platí přísný zákaz, a tak se musí pěšky či čekat na org. svoz pomocí SUV. Na louce ho již všichni jásavě vítají (a není-li Odin Ragmon, který odevzdává papír, nemusí se registrací vůbec zabývat, neboť by to mělo být už ok, také by měl být napsán v seznamu přezdívek výše). Jelikož chce být platným členem elfí společnosti nelení a ačkoli si toho má se všemi hodně co říct, pomáhá se zázemím tábora stavbou, dřevem atp.  Baví se s přáteli u ohně, když v tom se rozezní roh oznamující brzký začátek rituálu. Moc se mu nechce, ale převlékne se do elfího kostýmu, rozmýšlejíce, zdali má připevňovat uši. Zhodnotí jako zbytečné. Rozhodně ale nechce jít na rituál jako elf Dláto, jenom v mikině, s lahváčem v ruce a již značně „nachytro“.  Ačkoli ho večer velice baví, je si vědom náročného bitevního dne a jde rozumně spát. Budíček před sedmou Odina příliš nepotěšil, ale co naplat. To elf Dláto je na tom mnohem hůř. Leje jako z konve, z čehož má Odin radost, neboť nechuť a pohodlnost padne na nepřátele, kteří se tak v menším počtu dostaví do boje. Oba vydatně SNÍDAJÍ, neboť jsou si vědomi potřeby energie a možnosti dalšího jídla až v pozdním odpoledni. Dlátovi do jídla moc není, přesto musí něco sníst, neboť si je vědom, že by jeho zbroj rychle ztěžkla. Oba s sebou berou dostatek VODY a něco menšího k jídlu. Po schvalování nelení a hledá velení armády. Jelikož se včera domluvil s Berethirem již přesně ví kde je jeho místo. Dláto si s tím moc hlavu nelámal a je přiřazen do oddílu, kde je místo.(Týká se hlavně neznámých rekrutů). Sobotní bitva plná vítěztví je u konce a po zábavné aréně pokračuje zábava podobná té páteční.

Následuje zpětná vazba na elfí armádu po bitvě. Protože se jedná především o kladné věci, předesílám, že jsem si to ani nevymyslel, ani nevybíral “jen to hezké”.

Gundabalec:

Bych chtěl poděkovat především Elfům a Trpaslíkům za naprosto férový a čestný souboje, krásný bitky a slušný chování…

Trp:

V neděli mne velmi mile překvapili elfové, kteří s námi stáli při bojích o brody – bojovali statečně a se vší vervou.( narozdíl od některých lidí, kteří postávali, nebo třebas svačili…. ) Díky

Trp

Sice jsem se trpoši při závěrečce obětovali,ale naši střelci je společně s elfíkama rozrubaly.

Žoldáci

No a závěrečka na louce. Trochu jsme to tam podělali když jsme s pokřikem “kozyyy” naběhli před celou elfí(nebo co to bylo za chátru) a dostal jsme pěkne naloženo.

Elfka

A letošní ročník mi docela zvednul moje elfí sebevědomí a děsně moc se těším na příště…

Trp

– Nadchli mě elfové – krásné kostýmy, elfí zbroje. Konečně opravdu silná armáda. Naopak naprosto odsuzuju trapné posměšky o přihřátých elfech, které jsem slyšel i mezi světlou stranou.

Horal

Příště se poučíme z pár chyb a uvidíte, jak elfy převálcujeme. Letos byli opravdu nadupaní, to je třeba říci.

Horal

Kostýmy: Ty se letos opravdu hodně zvedly a myslím si, že nejvýraznější pokrok byl u Horalů, kteří se už (většina) dostali z holejch rukou a umělá ovce na zádech stereotypu ke skotům, vikošům a germánům. Největší wow efekt nastal při pohledu na e*fí armádu. Z armády věčně fňukajících hadráků v bílejch prostěradlech se stala armáda sice pořád v bílém ale ufňukanost letos nahradily pláty a z e*fi těžké(kterou jsme jako horalé potkali snad při každém obíhání) šel opravdu respekt.

Horal

Byla radost proti nim bojovat. Prostěradla a smrt v očích se proměnily ve zbroje a zraky planoucí odhodláním. Klobouk dolů před tím, co se s tou armádou za jediný rok stalo.

Horal

Náhodou… po letošku musím uznat, že se elfové opravdu změnili. nevím co se stalo, ale jako by to byli opravdu elfové ze starých časů Středozemě… Určitě potlesk…

zdroje: http://b5a.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=9736 a http://www.hofyland.cz/?club&klub=12430

Komentáře

440 comments to Bitva pěti armád 2011 – Elfí armáda

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!