Login

Knihovna

Bitva pěti armád - nejen oranžová jednotka

Kdesi v krajině zašlé minulosti Númenoru….

„Nazdar, bando nezabitelných chcípáků.

 

Za nedlouho opět nastane čas, kdy si svět opět připomene zašlou slávu Númenoru!!! Dlouho jsme se toulali pustinou, přežívali z toho co jsme doslova nehty vyhrabali ze země. Toho už bylo dost! Nesrazili jsme snad každého malého sráče co se nám snažil stát v cestě na jeho mrzká kolena? Nevyhráli jsme již stovky bitev? Nejsme snad hodni úcty a respektu jakého se dostává naším žlutým bratrům? Já říkám ANO ZATRACENĚ!!!!!

 

Vy, kteří jste si své postavení zasloužili svou bitevní morálkou, jenž rozsápe na hadry každého skřeta, člověka i kytkoužrouta, nepotřebujete nablýskanou zbroj a přilbu s chocholem! Na co by vám taky něco takového bylo, když můžete jednoduše nepřítele srazit k zemi a sprovodit ze světa?

 

Všiml jsem si toho a já a vím, že vy všichni taky. Loni jsme bojovali bok po boku s našimi přáteli, muž vedle muže, drak vedle draka. Ale byl to náš drak, oranžový, jehož řev se nesl bitevním polem jako znamení děsu a smrti! To pod naším velením se ze slabochů stávají hrdinové, jenž za svou vlast položí život!

 

Život válečníka je krutý a vy máte za sebou již tolik bitev, že vám to všem pocuchalo xicht nejen zvnějšku ale i zevnitř.  Co blbě čumíte? Jsem to přece já, váš kapitán, který vás má neustále pod dohledem a sleduje každý váš úder, každou vaši ránu mečem, každou vaši vraždu. Mysleli jste si, že mé pozornosti uniknou vaše vzrušené úšklebky, pokaždé když vaše čepel odkrojí kousek z vašeho soka? Nebo, že si nevšimnu toho jak neuvěřitelně znuděně se všichni tváříte,. když před sebou nemáte nikoho, komu by jste se mohli podívat na zoubek, střeva nebo mozek.

 

Jste banda zvrácenejch úchylů, víte to? Za nic na světe bych vás nevyměnil, bando.

 

Ale letos budou naši nepřátelé obzvláště tuzí. Proto mi nezbývá, než po vás chtít to samé. Řvěte jim z plných plic do očí, když zkřížíte své meče! Bláznivě se rozchechtejte, když uvidíte letět vzduchem jejich hlavu! Zpívejte si tichou veselou ukolébavku, když budete propichovat ty elfí másla. Dělejte si co chcete, ale zatraceně, pokud těm zasranejm hajzlům neuděláte ze života peklo, budete se osobně zodpovídat mě! MĚ je vám to jasný? Chci aby z nás dostali takový strach, že si pokusí schovat hlavu ve vlastní prdeli.“

Charakter oranžového žoldáka

Jak ste určitě zjistili z předchozí části, budeme opět hrát bandu psychopatů. Naléhám na vás již jako každoročně – buďte šílení. Víte přece do čeho dete 😀

Nechci po někom aby mával mečem jako šílenec a snažil se všem nepřátelům prolomit kryt silou. Nic takového, jediné co bych si přál je čistý roleplay šílence, jehož schopnost boje se působením jeho strašlivé psychózy nesnižuje ale naopak je víc posiluje! Chcete hrát šílence, který celou dobu mlčí zatímco se v jeho hlavě odehrává celá kaskáda šílených myšlenek? Jak je libo! Nehodlám vám klást nějaké hranice, je to všechno jen na vás 🙂

Vzhled

Střih varkoče je v tuto chvíli na světě a je zobrazen níže.  Jinak se nekladou meze žádným doplňkům, pokud máte doma plechy a chcete je využít, s chutí do toho.

Jelikož oranžová má mnoho odstínů, je nutné koupit látku hromadně.  Nebojte se, nebude vás to stát moc peněz.

Každý kdo se chce účastnit společného nákupu nechť napíše na  b5aorange@seznam.cz své objednávky.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKUD SE SPOLEČNÉHO NÁKUPU NEZÚČASTNÍTE BUDETE SI MUSET SEHNAT TU SAMOU BARVU JAKOU BUDEME KUPOVAT A VĚŘTE MI ŽE JE TO VOSER NAD VOSER, NEHLEDĚ NA TO, ŽE DOHROMODY TO BUDE SAMOZŘEJMĚ LEVNĚJŠÍ A JEDNODUŠŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodatky

a)       kdokoli bude chtít být generál, MUSÍ mít MASKU a VELKOU zbraň! tzn. nějakou nejlépe koženou samovýrobu (není podmínkou, viz. pan prznitel) a obouruční zbraň (ale když mě budete dlouho přemlouvat, že budete s dvěma tesákama dost šílený…. ;o). Generálové mají tu výhodu, že občas dám na jejich radu. A samozřejmě ještě vypadají naprosto drsně.

b)       všichni ostatní jsou zkrátka členy jednotky, kteří generálům podléhají. Jsme žoldáci a naše hodnosti jsme si dali sami ;o)

c)       nebylo by vůbec od věci zaměřit se celkově na obouruční zbraně, protože nás pak lidi hodně chtěj proti plechovkám a celkově by dle mě drtivost jednotky stoupla 🙂

d)       zbraně na dálku jsou povoleny a podporovány ;o) bylo by hezký střeleckou jednotku i nějak kostýmově odlišit (maska, doplňky) S orgama se to má takto: jedeme tam stejně jako vždycky. tzn. Dopředu jim nahlásíme kolik jede lidí a pokud to půjde tak zaplatíme peníze dopředu aby to bylo levnější (já to zatim zatáhnu), jinak to zacálnem jako obvykle až na místě

edit: Plechovky tedy nejsou, každopádně, zaměření na obouruční zbraně stále podporuji. Kombinace dvou tesáků apod. jsou zakázané.

POKUD VÍTE O NĚKOM KDO NAŠE STRÁNKY NENAVŠTĚVUJE PRAVIDELNĚ, ALE BÉPKO SI NENECHÁ UJÍT, UPOZORNĚTE HO NA TENTO ČLÁNEK.

To je ode mě zatím vše, nebráním se novým nápadům – diskutujte v komentářích.

Conan

Přihlašování

Žlutí kuledrti: Đark+, Klára+, Erric-, Adéla, Váňa+, Elfin+, Chmely+, Verča+, Vemon+, Dolly +, Ragnar +, Pařez, Dunar-, Anča, Kedar

Oranžoví krutoři : Halvar+, Conan, ZuSKA+, Mu+, Inzion, Hikiji, Manča+, Adam+, Aerentiel+, Rodrigo+, Silk, Lord Wafl,Majký

Tato jména budou 10.5.2001 registrována na B5A 2010!*

* Tam kde je uveden ? nevím jestli dotyčný jede. Ať potvrdí účast (Stránky,hofy, mejl, FB, sms,skype), pokud to nezvládne, může potvrdit i kamarád za něj!Nepotvrdíš=nejedeš.

+ již zaplaceno

– zaplatím za něj, neboť není z okresu MB, peníze dodá na FF či B5A.

Pravidla!!!

      Žoldnéř je cizí postava, jejímž posláním je snaha o dosažení rovnováhy na bitevním poli. Jejich činnost se řídí standardními pravidly, s následujícími doplňky:

-Žoldáci nesmí jakkoli manipulovat, zcizovat ani přenášet herní vlajky nebo zástavy

-Pokud získáte nějaké herní předměty, snažte se je ihned poslat zpět mezi hráče – prodat, darovat za nějakou protislužbu, nechat se s danou věcí zabítJ.

-Jste zcela neutrální.              

– Kostýmově jsou  žoldáci sjednoceni následujícím způsobem:

                – Převládající barvy, ve smyslu obecných pravidel (tj min 60% kostýmu)  – kombinace jakýchkoli dvou barev, tak aby nemohlo dojít k záměně s národem (tzn. bílo-černý kostým ano, černo-červený ne)

                – součástí kostýmu erb žoldáků (přiložen k pravidlům)

                 – rasa lidé, běloši, Evropané

                – Kostým v duchu stredověké střední Evropy 15. století. Modernější ojediněle, žádní piráti, ninjové a podobné ptákoviny.

 Mistrovství ve zbrani –žoldnéři mohou díky svým mnohaletým bojovým zkušenostem používat používat mnohem smrtonosnější zbraně než obyčejní vojáci.

            jednoruční meč/sekera/palice                                    100cm

            obouruční meč                                                             140cm

          obouruční palice a sekery                                       do 120cm

            řemdihy jedno/dvouruč                                       90/110 cm

            štít                                         60x80cm nebo kruh do Ø80cm

  * rozměry v tabulce jsou orientační po dohodě možno  povolit i jiné

     Životy:

     Základní počet životů pro žoldnéře je 2 a navyšuje se podle úrovně kostýmu stejně jako u obyčejných hráčů. Dále budete vybaveni rozlišováky jednotlivých národů, které si budete připínat podle toho, u jaké strany jsou zrovna najati.

     Životy si žoldnéř může léčit se zbytkem armády po skončení střetu a dále v každém lazaretu či pevnosti, do které ho vpustí dle standardních pravidel nebo ve speciální nedobytné žoldnéřské pevnosti, která bude umístěna přibližně ve středu herního území.

       Artefakty:

     Pokud žoldnéř objeví artefakt, lektvar apod. – nechá ho ležet !!! Jedinou možností jak přijít ke kouzelnému vybavení je zabít jeho původního majitele nebo kýženou věc koupit. Žádný žoldnéř u sebe nemůže mít více než jeden aktivní kouzelný předmět. Pokud by jich nějakým způsobem získal více, tak mu ty další kouzelné předměty prostě žádný bonus nepřidají, takže je obratem prodávejte nebo se s nimi jednoduše nechte zabít, aby se tyto předměty zas dostaly do hryJ

      Cíl hry:

     Úkolem žoldnéřů na bitvě je získat co největší množství peněz, které budou použity na zakoupení vyhlášených vinic v jižním Gondoru. Ta žoldnéřská skupina, která si zakoupí pozemků nejvíce (odevzdá největší množství peněz) získá od organizátorů 20 l reálného (a kvalitního) vína!!!! Hodnotí se celkový obnos přepočtený na jednoho žoldáka.

Komentáře

142 comments to Bitva pěti armád – nejen oranžová jednotka

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!