Login

Knihovna

Bolcon 2012

Jen zaklaply vrata Gothaaru-Vandaru, už je tady oznámení Bolconu. A proč ? Abychom stihli dobře rozvrhnout a sladit projekty, které zde proběhnou. Již nyní čekáme na Vaše nápady, čím dříve je pošlete, tím více si budete moct vybrat jejich rozložení.

Kdy: 16-18.11 2012
Kde: 6. ZŠ v Mladé Boleslavi-jako minule
Kolik: 150 kč +50 LAN. Dále se bude přijímat dobrovolný příspěvek 30 kč na munici k NERF zbraním. Zda ho budete chtít a moct dát je jen na vás. ASAP se za něj koupí nová tvrdá munice a jak víte, ta střílí nejlépe.
Spaní: Ve spacácích ve třídách

Jídlo- vlastní, možná ještě zasáhne na sobotu naše mamka a bude možné obědnati si baštu
Na páteční večer nabízím možnost obědnat si pizzu, poslední možnost nahlásit se bude ve čtvrtek před akcí. Výběr bude ze 3 druhů, aby nám nepraskla hlava.

Program:
PROGRAM ZDE!!

Left 4 Dead live II-
Již klasická procházečka bude letos oživena opravdovou tsunami auto a semiauto Nerfů a zombies se tedy mohou těšit na větší challenge !
K dispozici budou dvě mapy, jedna z nich bude klasik s górem na začátku 3. mise-tedy kampaň, kterou nikdo „nedohrál“.Budou nové zbraně stačit na hordy v čele s tankem ?:Druhá bude nová a originální.
Pokemon Larp
Několikrát anoncovaný rofl, který proběhne, bude-li alespoň 25 hráčů.
Sport v tělocvičně
S larpy nemá nic společného, ale florbálek či fotbálek mezi larpy potěší každého sportovního nadšence.
LAN party
Není třeba vysvětlovat
Hraní a zpěv
Stolní hry

Star Wars 3: Revan strikes back

Z těžební stanice Alpha blízko světa Ithor už několik dní nepřichází zprávy ovšem nejednalo se o obyčejnou stanici ale bylo zde nalezeno i několik důležitých vykopávek.Proto se samotný Revan vypravil se svojí skupinou také ale nejdou jediný díky poslednímu navázanému míru s Odpadlíky se na žádost Ravena vypravil i sám Zayne Carrick a jeho skupina která prý sama má určitý důvody proč tu být.Ovšem že i Lovci odměň dorazili ale jsou tu prý na zvláštní zakasku Republiky tudíž mají volné pole působnosti. Nakonec výprava Archeologů od řádu Jedi se kterou se pořádně nepočítalo ale jsou tu. Všichni dorazili na opuštěnou stanici….nebo ne tak opuštěnou?

Takže třetí ročník budu na životoví systém v Larpovém duchu. Každá skupina má jedno vůdce a k tomu tři členy. Každá skupina má napsáno jaký ze dvou druhů povolaní muže mít ve skupině.
Druhy povolaní se dělí na Užívací síly(US ) a Neužívací síly(NS).
US: zahrnuje povolaní které užívají sílu to znamená (Jedie) kteří jsou ruzně zaměření.Na léčení nebo na používaní síly nebo boj s mečem.
NS: jsou vše ostatní ruzní technici,medikové a střelci.
Sami si můžete svoje povolaní v určitých mezích vymyslet a já vám bud kejvnu nebo ne.Jde jen o to že máte docela volnou ruku v tom co můžete hrát.

Skupiny:
Revanova družina:
Družina rytířů Jedi a vojáků Republiky vedená samotný Ravenem jsou hlavní velící skupinou této mise.
Revan(Legas)
členové(Silk, Haleth, Ann)
muže obsahovat US a NS

Odpadlíci:
část řádu Jedi kteří se po bitvě o Star Forge oddělila od zbytků Jediů kvůli tomu že si Republika všechny zásluhy za bitvu o Star Forge připsala sobě a ne Jediům.Nedávno byl mezi Jedii a Odpadlíky navázán dočasný mír takže těd Odpadlici pomáhají Jedium.
Zayne Carrick(Sarky)
členové (Inzion, Attila, Rodrigo)
muže obsahovat jen US

Lovci Odměn:
Družina nejlepších z nejlepší spodiny vesmíru. Jde jim jen o prachy ale jsou takovou už Smetánkou mezi Lovci proto si je asi koupila Republika:
Velitel(Renthil)
členové(Rygar, Ragmon, Eurius)
muže obsahovat jen NS

Archeologové:
Družina poslaná podle všeho z řádu jedi aby prozkoumala vykopávky a zajistila vzorky.Jejich členové ovládají sílu a mají i laserové meče.
Velitel(Flame)
členové(Deranius, Bonnie a Clyde)

Trailer a doplnění děje z minula:

Komentáře

190 comments to Bolcon 2012

 • Chmely Chmely

  Rodrigo máme něco z těch leftů?

  • Rodrigo Rodrigo

   jj mám už to mám v compu musim to ještě nějak projet a pak to asi nějak upravit.. Je s tím docela dost práce. Nevím za jak dlouho to bude ale pokusím se co nejrychleji 😉

 • Mu Mu

  Teď mě napadá, že jsi říkal, že ta kytara byla přesně tam, kde jsi ji položil. Budeme-li předpokládat, že se sama nezničila, tak ji někdo do stavu, tak jak si ji pamatuješ, musel dostat (prostě ji zvednout třeba ze země). A z toho vyplývá, že za a) buď člověk, který ji zvedl nechodí na Draconicu a tudíž chybí informace od něho nebo za b) dotyčný nám to nechce říci, aby se automaticky nepředpokládalo, že ji rozbil. Tím by mě zajímalo, jestli tu náhodou není někdo, kdo tu kytaru dal do původního stavu…

  • Thaen

   Nepíšu to ráda, ale vyvstanula mi v hlavě zamlžená vzpomínka jak kdosi, nevím přesně kdo, o tu kytaru – pokud to byla ta v černém obalu opřená u vchodu ke třídám – omylem zavadil a ta spadla. Tentýž člověk ji pak postavil.
   To si pamatuju, protože jsem mu říkala ať jí nechá ležet ať o ní ještě někdo nezavadí, ale v tu chvíly mě ani nenapadlo, že by se jí něco mohlo stát, kdyby jo pamatovala bych si to líp 🙁
   Ale taky jsem pro sbírku.

 • Deranius Deranius

  Moje kytara za 12 k je na s****y. Někdo do ní musel na chodbě jebnout a pak ji tam zas postavit jakoby nic. Při transportu autem se nic nestalo. Nikoho neobviňuju, ale všechno je pryč…za svůj život jsem měl dvě drahé kytary a obě někdo zničil.

  • Goranda Goranda

   to si děláš srandu!!! :O Vždyť se na ní ani nehrálo, nic! Tvle, tak jako to je dost na nic!!! 🙁 Jediné, co mě napadá je zkusit Ježíška, ale stejně to naštve, to beze sporu…

  • Miranda Miranda

   :-/ ! Tak to je skoro na to, abychom zahájili veřejnou sbírku…Pokud se nepřizná člověk, co o tom něco ví, dá se to považovat jako kolektivní vina…Tohle je moc cenná věc na to, aby se nad tím mávlo rukou. Já třeba ani nevím, že tam nějaká kytara někde byla, ale to nehraje roli.

  • Sid Sid

   WTF? To snad není možné. Já osobně sem sice tu kytaru vůbec nezaregistroval, ale přiklánim se k Mirandě s tou sbírkou. I kdyby ta kytara stála byť jen litr, tak je to pořád něco nad čím nejde jen tak mávnout rukou.

  • Altariel Altariel

   Taky jsem pro sbírku, co budeme bez Kuby a jeho kytary dělat!! Taky nevím, kde ta kytara byla, nicméně rukou bych mávla, kdyby někdo zničil třeba nerfku. Ale tohle už překročilo limit “to je v poho, nějak to vyřeším”, a myslím, že by se to mělo aspoň zkusit vyřešit…

   • Miranda Miranda

    Mno, minimálně si konečně každý uvědomí, že nemá dělat koniny, že to pokaždý neprojde jen tak. Už ten “ztracený” notebook byl průšvih, ale nikoho jiného než Kuby se ve výsledku nedotkl. A kytara za 12 000 je už solidní věc, možná ve výsledku hodnotnější než ten noťas…

  • Mihalin Mihalin

   Nemám slov 🙁
   Na druhé straně netuším, jak velká síla je potřebná ke zničení kytary. Třeba do ní někdo praštil, a když se nerozpadla na místě na několik kousků, tak mu ani nedošlo, že se jí něco stalo.
   Každopádně nápad se sbírkou se mi nezdá špatný. Třeba když klapne akademický silvestr, tak tam…

   • Ragmon Ragmon

    No, jde o to, jak do ní praštíš a jak na tom byla celkově. Tak jako tak ale tam ta kytara byla dobře vidět a každý si měl dát pozor. Jestli bude money (jako že asi alespoň něco bude) tak taky něco dám na novou kytaru. Přeci jen kytara za 12k už je trochu něco a dokážu si představit, jak bych byl asi nasranej, kdyby se tohle stalo mě. Ono u kytary dost často ani nejde o cenu (třeba u mě ne) jako spíše o oblíbenost toho předmětu.

  • Flame Flame

   Zuzka má pravdu a skvělej nápad. Jsme s Catie pro sbírku, protože Kuba a jeho kytara nám vyrobili tolik krásnejch večerů, že už jen proto si to zaslouží. A pak, je nefér, že na Bolcony doplácí jen Kuba, nejdřív ntb, teď tohle a sbírka na Silvestru je super, protože nás tam bude jak psůch 😉

  • Altariel Altariel

   A Kubo nemohla spadnout sama? Nevím vůbec kde byla, ale předpokládám, že byla v pouzdru, tak jestli není možné že spadla, někdo šel kolem, postavil ležící kytaru a neměl tušení, že je rozbitá… Abychom se tu všichni nepohoršovali nad někým z nás neprávem…:-/

   • Deranius Deranius

    Práávě. I to je důvod, proč přes veškerý vděk nad tím jakou účast jste projevili, chci sbírku odmítnout. Zkusím jí dát opravit, koneckonců, tu druhou mám taky sešroubovanou..(Tu rozbili v Galerce..:-))

  • Mu Mu

   To fakt záleží na tom, jak ta kytara vypadá – jestli se to mohlo stát nevědomky (nalomená hlava) nebo evidentně vědomě (přelomený krk). Pokud se to mohlo stát nevědomky, tak bych se složil třeba (na opravu, náhradu etc…) pokud se to mohlo přihodit jen vědomě, tak bych se pokusil najít viníka (12k není málo pro nikoho z nás). Protože představa, že kdokoli může cokoli rozbít a pak se schovat do davu, který se složí na jeho demenci mi je odporná. Přispět peníze by mi nevadilo, vadilo by mi, kdyby to dotyčnému prošlo bylo-li by to evidentně vědomě ač omylem.

  • Loktar Loktar

   🙁 né kytara né 🙁

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!