Login

Knihovna

V2010 – Dopis pro hráče

Tento dopis právě odesílám. Je možné, že nedorazí všem. Proto ho dávám ještě sem.

Ahoj dobrodruhu, tento návod jest klíčem k hladkému použití Vandrárny.
Příjezd:
Ve středu: -pokud dorazíš už ve středu, měl bys zde mít nějakou práci.(Myšleno příprava herního území ve čtvrtek.) Zevlení a nakukování do orgokuchyně, případné zbytečné courání po lese je nevhodnou kratochvílí.
Registrace probíhá volně, s hlavním náporem se stále počítá ve čtvrtek.

Ve čtvrtek:
Na bráně bude od 14:00 registrační služba.
Pokud dorazíte dříve vyhledejte někoho z orgů. (Čas po ránu je věnován na přípravu herního území.)
Chatky budou kvůli velkému počtu obyvatel prakticky stále otevřené, i z důvodu častých ztrát klíčů . První příchozí chatku odemkne a zabydlí .
Zde zaplatíte účastnický poplatek, případně odevzdáte potvrzení pro účastníky mladší 18 let.
Také budete ještě jednou dotázáni na rozhodnutí ohledně jídla.
U brány si nezapomeňte vzít osobní deník hráče.
Registrace postav probíhá průběžně do 15:00 (jak bude čas), od té doby pravidelně v gotickém stanu Akademie. Končí v 18:00Schvalování zbraní proběhne mezi 15 a 18 hodinou.
(Upozornění: Z bodných zbraní jsou povoleny pouze kopí a halapartny. (Případně dýky k probodávání upravené). Dalšími zbraněmi se nebodá.

Hra samotná začíná čtvrtečním zhruba hodinovým úvodem kolem 19:00. Bude Castigarův proslov na začátek večerního reje. Možná vystoupí i umělci.
Povstalci budou zatím drkotat v lese :-). (Případně mohou zvolit jako místo srazu nějakou chatu, ale myslím, že jim to herní čest nedovolí).

Pokud někdo dorazí později, neruší, vše se dořeší ráno, neb v 8 večer už neuvidíme ani na špičku nosu.

Hra v pátek začíná v 9:00, proto na to buďte připraveni. Bude i sladké ranní buzení :-))).

Ve hře:
Jedeme se zahrát dobré divadlo na pozadí zajímavé situace. Jak hra skončí je především na vás. Vandrárna má mnoho skillových pravidel, které se ne úplně hodí na PVP. Ale měnit je po 5 letech, když na nich stojí 2/3 postav z minula nemělo smysl.
Může dojít ke sporům, řešte je prosím s elegancí a nadhledem. Hlavním cílem všech je soubor epických příběhů, které se budou vyprávět u ohně. Jak je dobrým pravidlem, pokud se nemůžete zeptat orga, jak vyřešit danou situaci, vždy použijte pro vás tu horší možnost. Pokud uvidíte díru v pravidlech upozorněte na ni, nelezte skrz ni.
Jen pro jistotu:
I přesto, že je to teoreticky možné, jsou zakázána všechna komba typu astrální bomba (hromadění energie za účelem výbuchu), či pytel ohnivých hlín.

Užijte si hru a buďte si dobrými protivníky
Za AD
Deranius

Komentáře

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!