Posádky lodí Impera a Terror

Organizátoři: Berethir, Tyris, Mottlik, Ester

Když se v přístavu naloďují muži v šedočervených uniformách, nejedná se o žádnou obchodní posádku vyplouvající na klasickou trasu. Třírohé klobouky, nabroušené šavle a spousta podivných předmětů tvoří výbavu posádek lodí Impera a Terror. To nejsou obyčejní námořníci, to jsou chodící legendy.

Plachty galéry hořely plameny snad samotného pekla. Loď se řítila bouří a prorážela vlny. Tehdy jeden z nich poručil svým mečem větru, jako by mu snad vládl….

Když se královské vody kalily krví, jejich loď taranovala lodi všech piratů a lapků. Vždy byli rychlejší, vždy stříleli první. Každý se jejich vlajky obával….

Její hlas probouzel hrůzu v nepřátelích, když se nechala unášet vzduchem na laně na zahákovanou loď. Prchali, jen co vytáhla své ostří….

V dalekých končinách, kam předtím nevstoupila noha civilizovaného člověka. Tam jeden z nich rozmlouval jazyky, které byly dávno zapomenuty….

Kormidelník se smál z plna hrdla, když se loď řítila do vodního víru. Nikdo tehdy nepochyboval, že ještě v noci budou rumem slavit….

A když objevili jeden mys, tak pokračovali dál. Jako by hledali samotný okraj světa…

Organizace, která svůj domov cítí víc na nespoutaných vlnách než na pevnině. Posádky lodí, které neznají strach a za nemožným se ženou s úsměvem na rtech. Barvy krystalů pak určují chování, jako by zčásti odrážely i chování samotného moře. Modrý jako mořský klid a rozjímání při pohledu na odraz vlastní tváře na vodní hladině. To je pouze jedna strana moře, tu druhou ukazuje krystal barvy rudé. To když se probouzí vztek a s ním i energie, která přináší bouře a tvoří vlny vyšší než věže mnohých měst. Takoví holt už námořníci jsou…

A přes všechny ty historky plné jevů, ze kterých až blednou vlasy strachy a mozek nestačí chápat. Přes tohle všechno nejvíce milují ten pohled na neznámý obzor, když jejich loď objevuje nové končiny. Je to touha samotného srdce řítit se tam někam do dálek….

Hra v naší frakci se ponese v duchu námořnické posádky, a to ne jedné. Můžete čekat příběh věru epický, kdy jen ti, co neznají strach, vstupují na palubu majestátních korábů. Příběh opředený legendami o tajemných končinách s mystickým nádechem. O touhách v srdcích dobrodruhů. Naši hrdinové nejsou malými lidmi, kteří sebou nechávají házet ze strany na stranu. Hrdinové bojují, dokud se ještě zvládnou nadechnout. Jejich slovo a přísahy jsou pevnější než kámen. Řítí se za nepoznaným a večery tráví v oslavách svých hrdinských činů. Hlavně je to příběh o moři.

A loď se nevrátila….Skončilo snad dobrodružství? Světlo v majáku nezhasne, dokud se nevrátí do přístavu. Naděje umírá až poslední.

Co čekat od hry v naší frakci:

  • Příběh s velmi epickým a high fantasy rázem s nádechem těch romantických námořnických legend.
  • “Vlhká” dobrodružství. Během cest po mořích se často namočíte a je třeba s tím počítat a být v pohodě s pravidelným koupáním.
  • Střední fyzickou náročnost. Můžete se dostat na delší pochod či delší pobyt na vodě.