Píseň frakce

Mlýn je společenství.

Mlýn je rodina.

Mlýn ti dá život.

Mlýn si ho vezme.

A kolo se bude moct otáčet dál…

V provincii od nepaměti stojí starý mlýn, ve kterém žije podivné společenství. Má svá pravidla a vlastní řád. Učňové, kteří do něj z mnoha důvodů přicházejí, ztrácejí své staré životy. Mizí jejich jméno a vazby na minulý život. Ten skončil, když zaklepali na dveře mlýnice. Taková je cena pro ty, kteří se rozhodli bojovat proti Chaosu a tomu boji obětovat život.

Mistr učí své žáky, odhaluje jim tajemné nauky, které jsou účinnou zbraní proti nepříteli. Avšak lidská mysl je slabá a často nezvládne nápor a prohraje. Proto nadejde den, kdy každý učeň bude muset zaplatit cenu nejvyšší. Na dveře mlýnice pak zaklepe další zbloudilá duše a mlýnské kolo se dá do pohybu.

A proto se neboj, když uvidíš muže a ženy v halenách a mlynářských zástěrách, jak chodí krajem. Nepřišli ublížit, ale pomoct.

Jaké je to dát svůj život boji, který nejde vyhrát? A je vůbec možné, aby člověk dokázal odhodit svůj starý život bez toho, aby se k němu neustále vracel? Co všechno je lidská bytost ochotná udělat, aby získala moc? My věříme, že naši učňové najdou odpovědi…


Technické:

Frakce 18+

Hráči mohou zažít nějaké fyzické nepohodlí – dlouhé pochody, těžký terén (včetně bahna, skal a vody).

Jak jste asi poznali, frakce je inspirovaná určitou knižní předlohou (byla zfilmována), která byla dokonce použita jako koncept některých larpů. Jsme si toho vědomi a čerpáme inspiraci, ale zároveň nevytváříme pouze kopii.

Organizační tým

  • Mottlik
  • Zorka
  • Lída
  • VV