Login

Knihovna

Litevská mise – tématický výlet

Kdy? 3.- 4.11. 2012
Kde? oblast Mimoň
Co? Jedná se o tématický výlet s prvky airsoftu a larpu.
Cena: dobrovolná
Ubytování: hnusné ruiny + udělej si sám, zdarma
Pro koho: týmy po 8mi lidech či CP
Věkové omezení: Není, věk 18+ je ale velice doporučován. Jedná se o neoficiální soukromou akci. Není vyžadováno žádné potvrzení od rodičů, ale také nikdo nezodpovídá za váš život či zdraví!
Kostým? Preferujte funkční před stylovým, maskáče jen vojáci
Airsoft? Airsoft je součástí hry a proto je nezbytné nosit vhodné ochranné brýle. Nad svou výzbrojí se každý zamyslí (ne psychogové s AK-47 atp.)
Larp? Hrajete lidi vyslané do této oblasti. Pošlete detaily vašeho týmu viz. dále.
Vybavení: Co si vezmete, to máte, auto není skladiště ani domeček.
Předpokládaný průběh akce
Sobota ráno 9:00 příjezd + start týmů, splnění několika jednoduchých úkolů v počáteční lokaci, následné tajuplné dobrodružství. Hrajeme se všemi věcmi a za každého počasí.
Sobota  večer – spaní v ruinách / ve vlastním udělej si sám
Neděle – konec, odjezd.
Survive +++++
Airsoft ++
Larp ++

Story
Nedaleko Lotyšské hranice byla spatřena neobvyklá polární záře, při které se odmlčela blízká vesnice Baltinava a co hůř i mezinárodní experimentální laboratoř (IEL) , aktuálně pracující na vývoji lektvaru vševědění.

Protože byl tento jev sledován z několika desítek kilometrů vzdálených míst i z orbitálních  satelitů, byly několika státy vyslány tajné týmy. Jejich úkoly se dosti liší. Záchrana civilistů a VIP, informace o výzkumu, zničení oblasti. Záleží na týmu jejichž obvyklé složení je:

Leader

Medik

Vědec – farmaceut

Technický inženýr

Soldát 1

Soldát 2

Soldát 3

Soldát 4

Leader frakce přihlašuje svůj tým na pazomb@seznam.cz V krátkém pojednání představí svůj tým i jeho členy.

Vojenská povolání + leader se obživují na speciálních místech na mapě. Vědci a inženýři se neobživují a po jejich ztrátě je téměř jistě znepřístupněn konec hry, můžou se ale oživit jako vojáci a škodit jiným týmům či pracovat na zázemí.

Sejdeme se tady:
http://www.mapy.cz/#x=14.797263&y=50.651682&z=18&l=15&t=s&d=user_14.797139%2C50.651678%2C50%C2%B039%276.042%22N%2C%2014%C2%B047%2749.700%22E~tady_1

Zde se parkuje a odsud se budete přemisťovat na startovní lokace.

Budeme se na vás těšit!

Chmely & MW & Ouřada a další!

Komentáře

33 comments to Litevská mise – tématický výlet

 • Barrin Barrin

  Také děkuji za parádní výlet. Především výsadek byl pěkný originální začátek a celkově jsem si akci moc užil. Jen škoda, že se nás nesešlo více anebo se alespoň více nepotkávali.
  Snad brzy podnikneme něco dalšího, budu se těšit.

 • Đark Đark

  Bylo to super, díky orgům, naší skupince i nepřátelům.

  A jinak slečna Murdochová se asi dostala v pořádku domů, tohle jsem viděl v TV. (Omluvte kvalitu, natáčel jsem TV na mobil.) 😉

 • Chmely Chmely

  Ahoj, díky všem zúčastněným za řádnou akci a spoustu zážitků. Jeden z pamětihodných proběhl i při cestě zpět 😀
  Vše proběhlo ok, nikomu se nic nestalo atd.
  Zase příště.

 • Miranda Miranda

  Taky díky za akci! Oproti Kolonám, kde hlavně kempím, vařím a maximálně doprovázím dobře ozbrojené, jsem si teď zkusila celodenní pohyb po nebezpečné zóně 🙂 A bylo to moc fajn. Nejvíc mi ale zlepšilo zážitek to, jak mi tým kolem mě vymyslel tu novinářku – a taky hovory s tatínkem 😀 Jsem byla taková princeznička na trochu nebezpečném výlětě 😀 A hlavně jsem mohla pořád fotit a natáčet. Jen bylo trochu smutné procházet místa, kde jsme ještě před třemi lety normálně existovali a spali a teď už je nebezpečný tam skoro jen vkročit… Mno, takže děkuju orgům a CP a hrozně moc své skupince, protože to s ní bylo prostě fajn 🙂 Moje fotky a videa budou zde : http://riana.rajce.idnes.cz/Litevska_mise/ (a prosím nesmějte se komentářům typu “nevíme jak dovnitř” a přitom natáčím vchod:-D). Jo – a že nás bylo takhle málo mně osobně nevadilo, přišlo mi, že bylo akorát tak nebezpečno a akorát tak “bezpečno”.

 • Cirion Cirion

  Díky orgům za super akci. Mělo to zase úplně jinou atmosféru než loni. Škoda že byly jen dva týmy + CPčka; příště by celý formát s přehledem snesl větší množství týmů po třech či čtyřech lidech – přibyla by možnost interakce mezi hráči i mimo tým.
  Nějak mi uniklo kdo byli ti vojáci co na nás útočili (CPčka). Litevská armáda, žoldáci?
  Díky a zase příště 😉

  • Altariel Altariel

   No oni tam měli zájmy Amíci (vy) a Rusové, co jsme se dozvěděli od vyslýchaného MWho – a na nás mluvili rusky, takže to byli ti Rusáci asi…:-)

   • Sid Sid

    Co se týče Rusů (cp), tak ti se na povel Moskvy snažili zajistit oblast a jedinou cestou byla eliminace ostatních týmů. Rusové defacto měli za úkol zamést všechny stopy po své minulé aktivitě.

    Navíc se v oblasti nacházela laboratoř s lektvarem vševědění a jedním z rozkazů bylo zajistit i tu (poslední přestřelka s RIGAMem). Každopádně poté, co tento lektvar vypil !!!MENTOR VŠEHOJSOUCNA!!! byla zahájena offenziva, kvůli které se oba týmy musely stáhnout.

 • Kargar Kargar

  Taky moc díky skvělá akce super jsem jsi ji užil
  Díky všem hlavně orgům a zase někdy někde naviděnou

 • Altariel Altariel

  Bylo to fakt dobrý!! Je škoda že jsme se moc nepotkávali s tou druhou skupinou (teda, ty střety bychom nepřežili, ale historky by to byly dobrý 😀 ), každopádně té je potřeba poděkovat za to, že jsme se měli před kým schovávat 🙂
  No a velké díky orgům!! Fakt to proběhlo hodně dobře, na to jak malá akce to byla… Mělo to potenciál pro větší počet lidí… A MWho Rupert Murdoch ROFL!!!

 • Kargar Kargar

  Zdravím vypadá to že ja a Bára dorazíme ale mám tady jeden problém Bára jako uplný novej sofťák nemá žádnou zbran nebyla by nějaká na půjčení nejlíp rovnou dvě protože já mám snipu a nevím jestli mi sní chce tahat

 • Altariel Altariel

  Hele kolik je těch týmů? Abychom nakonec neudělali jeden jediný tým…:-)

 • adams adams

  Nemíří někdo na akci ze směru(či kolem) Roudnice n.L. ?

 • Thaen

  tak v Srstkově stylu – “Chcete mě?” (psí oči) 🙂
  + teda ještě inzeruju Mottlika
  takže pokud máte díry v týmu, nebo pokud se vám zdá váš tým zbytečně silnej 😀 – nedělá mi problém to napravit 🙂

  • admin admin

   Jednotlivci jsou rovněž vítáni, tzn. pokud se nechytíte v některém z týmů či nepostavíte vlastní, budete přiděleni 😉

 • Altariel Altariel

  Lékárničku beru 🙂

 • Miranda Miranda

  Chtěl by mě někdo do týmu?

 • Đark Đark

  Well done! Budete chtít pomoct s CP, nebo můžu začít sestavovat team? 😉

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!