Login

Knihovna

Osobní profil postavy pro Fantasy tábor 2011

Osobní profil je stránka, která slouží k předherní přípravě vaší postavy. Umožňuje vám ukládat si historii a upravovat ji a komunikovat s organizátory a ostatními postavami.

Jak si zřídit osobní profil?

Ze všeho nejdřív si musíte zapsat svou postavu do databáze, což provedete přes tento krátký formulář, kde vyplníte základní informace o vaší postavě (jméno, frakce, popis) a zvolíte si heslo pro přístup na profil. Dejte si pozor zejména u zadávání frakce (cechu), kde musíte vybrat jednu z možností uvedených vedle formulářového políčka.

Kde si prohlížet informace o postavách?

Jména a popisy všech zapsaných postav se zobrazují ZDE.

Jak se přihlásit na profil?

Jakmile si zapíšete postavu, můžete se přihlásit. Použijte jméno vaší postavy a heslo, které jste zadali při zapisování postavy.

Jak používat profil?

A. Popis postavy obsahuje všechny vám dostupné informace o vaší postavě. Najdete zde veřejný popis postavy zobrazovaný na stránkách, neveřejné info od organizátorů a vlastní historii.

B. Editace slouží ke vkládání a upravování vlastní historie.

C. Komentáře – V této části se vám zobrazují poznámky od organizátorů. Můžete na ně odepisovat přes odkaz „Reagovat“, který se zobrazí u každého komentáře. Stejnou cestou nám posílejte případné dotazy.

D. Vzkazy umožňují posílat zprávy ostatním přihlášeným. Pokud máte zájem, můžete se tedy začít „bavit s jinými postavami už před hrou, domlouvat si, co společně podniknete apod. Do kolonky „adresát“ pište jméno postavy přesně v té podobně, v jaké se zobrazuje v přehledu postav.

E. Fórum – Fórum použijte, pokud se chcete bavit s více než jednou postavou najednou. Nejprve někdo z vás musí založit novou místnost přes „Fórum >>založit místnost“. Stačí zadat název místnosti (vyberte nějaký, do kterého se s nejvyšší pravděpodobností netrefí nikdo další, například jméno rodiny, nikoliv „Místnost 1“ apod.) Po založení místnosti se vám na ni začne zobrazovat odkaz.

Komentáře

36 comments to Osobní profil postavy pro Fantasy tábor 2011

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!