Login

Knihovna

Vandrárna 2010 - Přihlašování spuštěno!

Vstupní info hry Vandrárna 2010
UPDATED 19.9. 2010
Termín: 27.10. – 31.10 2010

Pravidla hry. Kdo si je nepřečte je hlupák.

Místo: Branžež, kemp u Komárovského rybníka

Průvodce přihlášením na Vandrárnu

Rozpis chatek alfa. Tento rozpis je spravedlivě seřazen podle data příchozích mailů. Pokud se rozhodnete místa měnit, či poskytnout někomu azyl (jako loni 11 lidí v jedné buňce) je to možné.
1 Alacran Cirion Dolly Garja Ragmon Janus
2 Váňa Elfin Haleth Tyris Manča Adam
3 Chmely Verča Darius Illidar Angmar MW
4 Berethir Tinglin Ankar Kargar Elendil Eurius
5 Pavetta Sargold Kiki Adso Kedar Ragnar

6 Vivien Mihalin Amalaswintha Triss Inari Dinara
7 Halvar Mu Zuska Arguil Loktar Conan Káťa
8 reservé hospoda
9 Silk Ester Pařez Legas Inzion Mindrake
10 Klára Đark Áďa Dan kotel věcí kotel věcí

Ostatní mají platnou registraci. Sledujte dále burzu volných míst a inzeráty pro podnájem. Lid vandarský nenechává na holičkách.
Vše bude ještě potvrzeno v mailu, který bude každému registrovanému doručen do 3 dnů.

Přihlašování na Vandrárnu 2010 proběhne pomocí e-mailu s následujícími informacemi:
1. Jméno
2. Věk
3. Chatku ANO/NE
4. V případě, že bude fungovat jako loni systém jídla přímo ve hře.: (Chci/Nechci využít tuto možnost)
5. Herní jméno
6. Pokud je pokračující postava, zde prosím vypsané vaše dovednosti
7. Historie postavy (Starší postavy mohou jen aktualizovat tu loňskou)
8. Důležitá upozornění, kouzelné předměty či další věci na které byste organizátory rádi upozornili. Pokud bude ve hře neschválený předmět či jiná haluz, tak bude autor vyplísněn.
Mail na který se přihlašuje zní: vandrarna2010@seznam.cz. Těšíme se na vaše historie.

Všichni co si šibalsky rychle zamluvili chatku, ale přeskočili bod historie, mají 5 dní na její dodání, jinak budou vymazáni. Tak ke strojům 🙂

Za AD Deranius

Harmonogram:

Středa: příjezd organizátorů, po domluvě možný i příjezd hráčů.

Čtvrtek:  Připrav si svou hru. Novinka a projekt pro letošek, není to žádná lenost organizátorů, spíš snaha, aby město vypadalo k světu a schvalování historií a debaty s hráči nebyly na rychlo a únavno do noci. Tento den se nehraje, jednotlivci a organizace mají možnost „vytunit“ si herní příbytky, obchod, obyvatelé lesa mají možnost zbudovat kryty. Na materiálu se dohodnem individuálně. Rozhodně bude na místě dřevo (krajinky) a spojovací materiál ke stavbě, stejně jako provázky, plachty a podobně, stejně tak si můžete dovést vlastní “zlepšováky”.

Celodenně může probíhat schvalování a dotazy k postavám. Tento denní workshop ke hře zavádíme z důvodu velkého počtu hráčů a snahy ještě zkvalitnit výslednou hru.

Pátek, Sobota – Herní dny

Neděle – Odjezd

Přihlašování: Spuštěno 3.9. 2010

Cena: Rádi bychom navázali na systém herního jídla, záležet však bude na úspěšnosti shánění „cateringu“. Neboť hospoda shořela a trpaslíci jsou mrtví.  Nabídku čtěte níže. Ceny rostou a ty  vandrárenské za ubytování nestoupaly ani o inflaci. Dojde tedy k drobnému navýšení.

Předpokládané ceny:

Při funkčním systému jídla: 450 Kč (Chatka), 350Kč (Stan)

Při neúspěchu se sháněním poskytovatele občerstvení o zhruba 100-120 méně.

Hledá se:

Rád se vyskytuješ na LARPech, ale nemusíš se tolik zapojovat do děje? Rád děláš ostatním radost a hraješ role obyčejných sedláků. Chceš to mít všechno zadarmo? Chceš mít přednostně chatku? Tak pojeď jako hospodský se svou partouJ!

Čeká Tě samozřejmě práce, na Tvých bedrech bude ležet 60 – 70 % možnosti sehnat ve Vandaru něco k jídlu.

Ale je to i zábava a jistě budeš jedna z nejoblíbenějších postav LARPu!

A když budou hráči spokojeni, čeká tě od orgů PŘEKVAPENÍ.

Vandrárna 2010 – Ve jménu Vandara

Všichni to cítí. Snad i zvířata a stromy jsou toho plné. Blíží se zas ta zvláštní doba – Čas změn. Prostí lidé i někteří vzdělanci začínají věřit na pověry. Nebo na tom skutečně něco je? Vždyť všechny velké události posledních pěti let se semlely vždy od konce devátého do konce desátého měsíce.
Teď však poprvé po dlouhé době nepřicházejí tyto časy do Vandaru svobodného. Ve městě samotném je klid – lidé spořádaně korzují z místa na místo a pokud se něco děje na pozadí tohoto klidu, je to mistrně skryto. A přesto jsou místa, kde citlivější z nekraských přistěhovalců poznávají, jak město křičí: „Táhněte, nejste tu doma!“ Blíží se den, kdy to bude rok od doby, co Vandar padl pod nekraskou nadvládu. Až na drobné incidenty však město přešlo po bitvě do rukou Nekrasu až překvapivě snadno. Po povstalcích jako by se slehla zem. Nebo čekají, protože ví, že Čas změn je za pár týdnů neodvratně tady?

Popis situace ve městě
Město se stabilizovalo. Nekras investoval velké množství zlata a obilí a umožnil zbídačenému městu vcelku luxusně přežít zimu. Šeptá se však, že ani Nekras není bez problémů a letos by podobná pomoc přijít nemusela. A bez Poháru byla sklizeň v okolí Vandaru velmi špatná.
Naopak se začalo dařit rybářům. Nikdo neví proč, ale pár dní po odjezdu pirátské lodi se začala zátoka kolem Vandaru hemžit rybami. Úspěch je to však také poloviční. V přístavu se množí historky o zmizelých rybářích, a to nejen na moři. Objevují se případy, kdy se lidé přes noc ztratili z vlastního domu. K tomu se říká, že pod hladinou se mihlo něco neskutečně velkého. (Ovšem někteří pamětníci tvrdí, že obavy jsou přehnané, protože to už tu bylo, když jedno šíleného rybáře kdysi pozřela a vyvrhla velryba větší než dům.)
Přestože město ekonomicky funguje, přestože lidé plní, co mají, přes to všechno je Vandar jiný, než kdy býval. Při oslavách a slavnostech, které Nekras pořádá, je vždy vidět, že všichni mají strach rozjařit se přes míru, aby náhodou neřekli něco, co by je mohlo mrzet.
Po Poháru se slehla zem. Přestože se o něm nemluví, všichni tuší, jak zoufale se po něm pátrá na všech frontách. Objeví se snad teď, když přichází čas změn?

Komentáře

105 comments to Vandrárna 2010 – Přihlašování spuštěno!

 • Ullmy

  Nazdar,mám dotaz,bude nějaká možnost sehnat na místě něco k jídlu?

  • Legas Legas

   Bude tam herni hospoda, jinak jestli myslis obchod tak ten je v kněžmostě asi nejbližší je to tak 25 minut chůze, ale ve čtvrtek budou mít asi zavreno

 • Sargold Sargold

  No, zatím to vypadá lákavě. Mám dotaz – chystá se někdo z Prahy autem? Povezeme s Kiki celkem dost věcí, které se pronesou. Kdyby někdo z vás měl možnost naložit o jedno až dvě zavazadla navíc, byli bychom mu neskonale vděční. Vděk projevíme na Vandrárně v naturáliích:-)

 • Deranius Deranius

  Vzhledem ke spolehlivosti předpovědí na 30 dní dopředu bez komentáře, ale …(buďte připraveni, akce probíhá za každého počasí- výjimkou je tornádo v něm se blbě roleplayuje).
  http://www.novinky.cz/domaci/212880-v-puli-rijna-se-vrati-slunecne-dny.html

 • Chmely Chmely

  Noví zájemci o CP nechť se hlásí na gorathc@seznam.cz , chatku vám sice již slíbit nemůžu, ale ve hře je ještě velmi VÝRAZNÁ sleva na akci… detaily po mejlu.

 • Sid Sid

  takže já to vidim na stan s Pigusem 😀

 • Hele prověřte ta frakční fora ještě…mě se zobrazoval Kedarův příspěvek v new jako guestovi a po kliknutí na něj jsem zjistil že jsem v chráněném foru obsluhy protektorátu…

  • Mimo jiné jsem se tam dostal po přihlášení a není to nijak blokované O.O

   • Ragmon Ragmon

    Hmm vrchní rebel magicky odposlouchává Castigara a spol.. 😀

   • admin admin

    Divné – po mě to chce normálně heslo a to jsem administrátor…normální věc je, že když se přihlásíš do chráněného fóra, že ho máš pak pořád odemknuté, ale cizí (bez znalosti hesla) by se tam dostat neměl. Jinak chráněné posty ignorují, jestli jsi guest nebo uživatel – tam je důležitá právě ta znalost hesla. Jo a zkoušel jsem to ve 3 prohlížečích a ve všech to heslo po mě chtělo…

   • Adso Adso

    Vidím jediné řešení: smazat Berethirovi účet 😉

    Ne, ted vážně. Je to docela problém, nemůžeme tím pádem fórum vůbec používat. Hm, nemohlo se třeba stát, že se z Tvého PC přihlásila do našeho fóra Tinglin a tak si prohlížeč teď pamatuje obě hesla? Nešlo by to nějak ošetřit od admina, aby se muselo přihlašovat při každém přístupu? Je to méně pohodlné, ale zato odolbnější vůč chybám…

    • Kedar Kedar

     Já myslim, že to bude tak, jak píšeš. Že se to zobrazilo Berethirovi, páč tam z toho samého komplu byla Tinglin. Protože já se tam dostal původně dokonce bez log inu jako anonym. A od té doby si to kompl pamatuje a zobrazuje mi to…

     • To bude ono…Skrze ženy k nám proudí zdroj informací, jsou tak neopatrné 🙂 Smazal jsem si heslo z uložených hesel, které sloužilo pro vstup do chráněného fóra k Vám…mělo by to být už ok…Tinglin to vyřídím.

     • Deranius Deranius

      Je to tak. Berethir to vyřešil, jinak zkuste smazat cookies. (Nám se to stalo taky, taky máme jeden komp.)

     • admin admin

      JJ, tenhle problém byl kdysi i s anketama – ty to pro změnu braly na základě IP adresy a když více lidí sdílelo jeden počítač, nemohli už potom další hlasovat

 • Deranius Deranius

  Pokud jde o přispívání do fór, bude nejlepší, když se každý nějak uvede, aby bylo vidět, kdo všechno poslouchá. To je myslím fér.(Existují výjimky)…ale ty to musí mít výslovně v mailu.

 • Deranius Deranius

  Vy co tak marně čekáte na heslo, vydržte, 3/4 jsou vyřízeny, všichni co poslali historii, budou mít odpověď na mailu do zítřejších 22:OO. Pokud ne, ozvěte se sem.

 • Deranius Deranius

  Pomalu se prohryzávám maily, odpovědi už by měla mít zhruba polovina lidí, historie už jsem četl všechny, takže pokud jste ještě neobdrželi mail nezoufejt, přistane již brzy.

 • Mihalin Mihalin

  Z mého pohledu trochu kruté – rozdělit pár do dvou chatek 😀
  Ale to se nějak vyčenžuje.

  • Alacran Alacran

   Stejně je to nepodstatné… Dělat nějaký “rozpis”.
   Jak jsme se sami přesvědčili 2 roky zpět. Ale je štěstí, že to dopadlo, jak to dopadlo. 🙂

   • Goranda Goranda

    Je vidět, že jsi nikdy nestál u brány s papírem v ruce a příšerným pocitem, že ti, kdo si chatku zaplatili, se do ní najednou nevejdou a je jich moc a moc a místa je málo a támhle už najednou spí někdo jiný, kdo tam nemá být a jen doufal, že se to “nějak vyčenžuje” a lidi, co mají právo na chatku si musí támhle rozložit stan, protože někdo, kdo měl mít stan se na to vybodl… Pak bys takovou věc, jako že rozpis je nepodstatný, fakt nemohl napsat.:-D

    • Legas Legas

     Správně Mančo, může za to Hobl 😀

    • Janus

     Jj, to sme zažili dvakrát, je to sranda 😀

    • Alacran Alacran

     Jo, to jsem teda nestál… Byl jsem ten kdo si nevezl stan, protože se registroval včas a byla mu přislíbena chatka (a v jednom případě jel s těmi, kterým byla “přislíbena” chatka a mě podlaha…).
     Rozpis JE nepodstatný, pokud se nedodržuje.
     No, hlavní je že jsem nezmrzli… 🙂

     • Goranda Goranda

      Tam šlo spíš o to, že nám pak ve finále dali klíče k méně chatkám, než nám slíbili, a to přesně o tři chatky méně… Což zamrzí:-/ Snad se to nestane znovu

     • Deranius Deranius

      Je to divné. Na jednu stranu myslíš, že je direktivní rozpis k ničemu, pak se pozastavuješ nad tím jak ti někdo zabral místo. Tady je rozpis a pokud se vy, dospělí či skorodospělí rozumně dohodnete nestojí nic v cestě.
      Takto lze velmi snadno dohledat, kdo měl právo na místo a kdo komu zabral místo. Nemám co bych dodal, jdu se věnovat plodnější práci 😀

  • Janus

   Kruté…možná, ale ohleduplné vůči ostatním, kteří chtějí spát, rozhodně ano.

  • Deranius Deranius

   Nebráním se připomínkám, chtěl sem jenom,aby lidé věděli, jak na tom jsou,kdo bude kde ve finále spinkat. A bez rozpisu to prostě nešlo. Opravdu nejde jen tak vylejt 50 lidí před chatky a říct zaberte si co chcete…to by se vám nelíbilo.:-)

   • Deranius Deranius

    Proto nesouhlasím, že by byl rozpis nepodstatný. Představ si těch nepříjemných situací, kdy se 12 lidem zalíbí jedna chatka :-D. Jak to nakonec skončí s obsazením je na vás:-D

    • Alacran Alacran

     Já vím, kterou chatku máš přesně na mysli… 😀
     Mimochodem, ty čísla znamenají i čísla chatek? A eventuelně z jaké strany. Mam takový pocit, jestli se dobře pamatuji, tak to číslování nebylo zrovna pravidelné.
     Jen mam ne-nejlepší zkušenosti ohledně tohohle… Toť vše.

     A možná by to časem chtělo otevřít forum na řešení chatkové otázky… Vím, že démon facebook je mocný… ale rozhodně není všudypřítomný (ne každý ho má)…

 • Deranius Deranius

  Jináč právo na postele se odvíjí od pořadí v chatce. Jsem-li pátý, mlsám zem, pokud by ovšem předchozí duo nespalo pohromadě. 😀

 • Morlang Morlang

  Muhaha, tak co fellas, která chatka bude tou nejďábelštější? 😀

 • Deranius Deranius

  První seznam se zde objeví již brzy. Zatím je část teamu v Turecku a já mám jednaapůlúvazek a ve svých volných chvílích o víkendu sleduji letadla. Teď mě čeká víkend volný, tudíž čekejte vandrárenskou nálož.

 • Deranius Deranius

  Přihlášení hráči obdrží již brzy do svých stránek hesla k frakčním fórům.

 • Deranius Deranius

  Jak já čtu ty historie, tak si znovu a znovu říkám, to bude MAZEC. Již brzy se objeví první seznam přihlášení a další kupka informací. Těším se víc a víc, jen mě mírně děsí celkový součet hráčských skillů :-DD Je to na rozvrácení jedné menší planety .-D

 • Adso Adso

  Další prohlášení v sekci Castigarův příchod…

 • Kiki

  Inu…a co všechno by obnášelo býti hostinským? Chápu to tak, že příprava jídla by byla na něm, shánění si herních surovin by bylo na něm a také by si musel ošéfovat hospodu jako takovou. Ale po stránce dovozu reálného jídla a věcí jako jsou toustovače, konvice a tak podobně… to už by bylo na organizátorech.

  Já chci jet za obyčejného člověka, který vyrůstal a přežívá ve Vandaru dodnes, takže teoreticky bych to mohla vzít jako roli…prostě selka, která si otevřela hospodu. Ale potřebovala bych k tomu víc informací, abych se mohla rozhodnout.

  • Morlang Morlang

   Fakt nevim, ale loni si to uplně TOTÁLNĚ všechno zařídil hospodský. Všechno,prostě uplně všechno. (HAIL TO DWARFS!!! HAIL TO LOKTAR’s SPECIALITY!!!!) Je to dost hardcore, dost mednes.

   • Miranda Miranda

    Jojo, loni nás to táhlo asi 8. Původní plán hostinského Loktara plus Halvara padl hned při otvíračce:-) Co já vím, tak jsme si všechno zařizovali sami. Konvici jsme ani neměli, toustovače taky ne. Loktar měl výheň a gril, pak jsme měli plynový bomby a vařič. Nevím, odkud byly lavičky. Ty možná od Kuby z Mb? (nechci ani Kubu ani Loktara urazit popřením jejich autorství). Stan jsme měli tuším jeden z AD a jeden vlastní. Jako – vím, že bych neměla odrazovat, zvlášť, když je potřeba, aby se někdo našel, ale sama do toho rozhodně jít nemůžeš. A i když vás bude víc, tak hostincování musí být vaše hlavní náplň…Přeci jen 90 lidí a 70% distribuce jídla dělá své. Rozpočet byl od Kuby, taky s ním probíhalo předtím e-mailování o tom, co chceme vařit / co chce být vařeno, kolik čeho a za kolik atd…

    • Loktar Loktar

     JJ rozhodně to nezvládne jeden člověk. Příprava jídla je nutná před začátkem hry. Část lavic a stolů byla z vlastní zásoby stejně, jako jeden sta, zbytek AD a hlavně velký stan od AD. tři lidi to mohou zvládnou s velkým vypětím sil a bude to frmol.Můžu zodpovědět případné dotazy. BEZ VELKÉHO TÝMU CO V HOSPODĚ DĚLAL BY JSME BYLI V HÁJI, za což jim musím opět děkovat.

  • Deranius Deranius

   Koukám, jak Tě zde všichni namotivovali :-)). Za orgy: Pro jednoho člověka není ta hlavní hospoda, ale třeba přístavní krčmu, pokud bys zájem měla, vésti můžeš. tedy, ne tu hlavní občerstvovnu, ale další menší možnost dát si něco jiného. (Třeba nakládané ryby, zeleninu….ale pokud Ti tato malá role nevoní, není třeba se trápit a pojed za cokoliv dalšího. Na Hlavní hospodu je třeba teamu(Možná už se něco rýsuje), ale Kiki, fakt dík za Tvůj zájem, vážím si ho.

   • Miranda Miranda

    Já to nemyslela zle, nechtěla jsem odrazovat, chtěla jsem jen říct, jak jsme na tom byli loni, aby se budoucí hostinští snáz vyrovnali s “šokem”, že lidi maj hlad:-) Ale potom, co opadla únava, můžeme říct, že jsme si to i užili a nejen odpracovali:-) Přeci jenom, spousta herních věcí se probírala v hospodě / motala se kolem ní, cépka nám tam chodili snad pořád 🙂 a ještě si páni trpaslíci zaroleplayovali trpaslíky, tak jak jen mohli;-) Tzn. – “Nepřinesl sis misku? Smůla, ty křupky před tebe prostě vyklopíme. A běda jak na stole zůstanou drobky!” / “Zdá se ti ta topinka spálená? Fakt? Tak jí jez převrácenou”…Atd:-) Sranda to byla 😉

 • Morlang Morlang

  Jo, přihlašování je redy!!!! Že sem se přihlásil jako první? 😀

 • Attila Attila

  Mám otázku, mohl bych jet taky nebo bych to nepřežil?

  • Deranius Deranius

   Zdravím, to je otázka spíš na Tvé rodiče, je to totiž akce bez dozoru, kde rodiče osob v rozmezí 15-18 podepisují papír přebírající zodpovědnost. U dětí je to ještě horší, taková osoba se musí účastnit v doprovodu někoho staršího 18 let.

  • Adso Adso

   Vím, že z pozice hráče do toho nemám moc co kecat, ale já jsem rozhodně proti. Dokážu si představit, jak by to tam letos mohlo s herní situací vypadat a mě se teda nechce pouštět hrůzu obecně na lidi, u kterých si nemůžu říct “když to nevezme jako hru, jeho smůla”. A u dětí bych se tohohle docela bál. Teba Haleth je sice úplně v pohodě, ale to proto, že s nám už dlouhou dobu jezdí (a zná mě a pozná, že vše je hra a nic osobního) a ona pro mě představuje takovou hranici, koho ještě na V10 a koho už ne. Ae jasně, je to na Vás…

 • Garja Garja

  Než kontaktuji orgy měl bych dotaz kdo další by jel za obyčejné Vandařany. Takové ty obyčejné lidi co přežili povodeň, ohnivý sloub, nemrtvé, Smrt, podzemní bytosti, řádění dobrodruhů, draky, nájezdy stínových bytostí a v neposlední řadě trpaličí pálenku… Jejichž hlavním snažením je mít se dobře, vést svojí živnost a pečovat o své blízké. Dejte vědět na garja@centrum.cz

  • Vemon-Mr.Pergin Vemon-Mr.Pergin

   To jsem svým způsobem i já…:D

   • Přesně tak, byli jsme obyčejní Vandařané, než přišel zlý Nekras a všem ublížil, ale my si to nenecháme líbit.

    • Pavetta Pavetta

     Anó, anó!!
     Hřálo nás slunko a bavil nás svět,
     Vandar prosperoval a kvet
     a teď?

     Teď úzkostí se k zemi choulí,
     na krku dýku, jen očima koulí.
     A co pak?

     Čas Změn! Čas Změn si brousí zuby
     na Catigara, co nám rve od huby
     sousta šťastných dnů…
     kousky našich snů…

     Jen ať s potem na čele se budí,
     ať svírá ho cos na hrudi…
     Bestie!! Bestie!!
     :oP

     • Drake Drake

      Jisté je, že ani Ikaros nezanevře nad jeho věřícími a fanatikové Vandara musí být přesvědčeni o svobodě náboženského vyznání. Již nesmí vzplanout více hranic než, kdy dříve. Ano velekněžka Elfin vidí utrpení Vandarského lidu, ale nedochází jí, že i ostatní víry mají právo na bytí a útlak ze strany vandaritských inkvizitorů je stále neúprosný, tak jako čas,který nás tak tlačí. Pokud se vzepřeme a započne boj proti tomuto bezpráví, stejně budeme považováni za to zlo, které konflikt vyvolalo a proč? Kvůli zaslepenosti, hamižnosti lidských srdcí a fatální duchovní slepotě.

     • To Drake: Pane knězi, i při své mírumilovné povaze se musím ozvat. Co to tady prosím vás vykřikujete? Elfin za prvé již NENÍ velekněžkou a za druhé jí není mimo jiné díky své benevolenci vůči vám, Ikaritům a také Sithartovcům. Pojmem “vandarský lid” pak rozhodně neoznačuje pouze Vandarovy věřící! A pokud litujete nedostatku duchovního porozumění a otevřenosti, tak je mi líto, že se výše zmíněné jméno vůbec vyskytuje méně než dvacet řádků daleko!

    • Chmely Chmely

     Lepší budoucnost pro obyčejné lidi 😀

 • Vemon-Mr.Pergin Vemon-Mr.Pergin

  To Dark: Chtěl bych se optat, jestli by se, až budeš mít chvilku, nemohli zřídit na Vandrárnu jednotlivá zaheslovaná fóra frakcí, aby to usnadnilo komunikaci hráčů a donutilo je tak i chodit častěji na stránky (číst info, atd.). Myslím si, že letos to bude opravdu vyhrocená akce a leckteří už plánují nyní.:)

 • Vemon-Mr.Pergin Vemon-Mr.Pergin

  Herní jídlo je fajn. Bylo to vlastně skoro poprvé, co jsem na Vandrárně pořádně jedl. Jinak je moje postava většinou tak vytížená, že jím až tehdy, než ulehnu do spacáku.:) Krom toho to otevírá celou řadu nových herních možností – travičství a další skvělé vymoženosti, které řada hráčů jistě uvítá.;) Nicméně chápu, že ne každému to takhle vyhovuje a sehnat někoho na “plný úvazek” ke klobásám asi taktéž nebude nejlehčí. Herní pašování jídla odboji zní taky zajímavě. Rozhodně to dodá na atmosféře.:)

 • Sid Sid

  Já sem pro herní jídlo, ale jen v tom případě, že herní hospoda bude fungovat úplně celej herní den, abych si tam moh dát snídani, oběd i večeři. Akorát mě zajímá, jak to bude s odbojem.

 • Altariel Altariel

  K tomu bych jen ráda dodala, že jsem na Branžeži byla přes prázdniny a kuchyňka otevřená nebyla. Další věc je ta, že je sice hezké mít tam kuchyňku, ale vy nejste ti, kdo ji potom uklízí. A větší humus jsem, co se kuchyní týče, ještě nezažila.

  Ještě než se to tu začalo řešit, chtěla jsem navrhnout aby se kuchyňka neotvírala i kdyby to šlo – každý si může vzít vařič nebo mít pošéfované herní jídlo…

 • Pavetta Pavetta

  Mně to jídlo přijde fajn, ale nevím, jak to bude navázaný na herní odpoj. Já bych si totiž i vzala roli zásobovače v lese, protože ta moje postava je na to přímo jako dělaná, ale nevím, jak to bude s odbíháním do města. :o) Krom toho, baví mě manipulace s jídlem (muhehe), ale šenkýřku dělat nebudu. :oP

  A v lese bude zase těžký manipulovat s horkým jídlem, takže pro (zá)lesáky bych se klonila k jídlu studenému, pravděpodobně stejně něco předpřipravím na vlastní náklady (buchty, sušené ovoce,…) :o)

  – to nenííí propagandáá ne ne ne O:-)

 • Silk Silk

  Jo Vandrárna bude mazec 😉 další skvělý nápad v podobě Připrav si svou hru.

  Jinak můj osobní názor na jídlo v ceně. Ano jídla, co byla loni byla hodně luxusní, ale já osobně na takovýchto kratších akcích upřednostňuju vlastní jídlo. Kuchyňka tam je a dva dny o instantích jídlech(třeba Mihalin tam dělal jednou i palačinky, ale to je pro mě moc HC) se dají přežít.

  • Goranda Goranda

   taky jsem pro vlastní jídlo. Nevím, zda se to vyplatí.

  • Aerenthiel Aerenthiel

   Mě se systém herního jídla líbí a to nejen proto, že s sebou nemusim vozit autobusem tašku jídla, ale hlavně proto, že je to skvělej prvek ve hře. Prostě zajít s jinými postavami na oběd herně a podobně. Navíc pak je rázem za co utrácet peníze, takže to podporuje i ekonomiku ve hře. Já jsem rozhodně pro (pokud se tedy sežene někdo, kdo to bude chtít dělat…)

   • Goranda Goranda

    no, mně se taky líbí ten prvek ve hře, ale já třeba na larpu jím úplně minimálně, někdy skoro až vůbec, a tak se pro mě nevyplatí si platit za jídlo částku, která odpovídá normální stravě.:-D

  • Deranius Deranius

   Vyplatí nevyplatí. Trochu mi přijde divný, že lidi rozhazují nesmysliony korun za šotkoviny a když by měli dát pár korun na jídlo, který jim notabene někdo šoupne až pod nos tak “sa krútí ak had” :-D. Pokud někomu nevyhovuje přímo ten systém tak budiž, ale ono odcházení do kuchyňky je OOC (Out of Character), tudíž brzdí hru a devalvuje herní noc a to nejen pro postavu samotnou, neb kuchynka je ve středu herního území.
   Stejně je to debata zatím o ničem, neboť to jestli tam jídlo bude či ne rozhodnou dva podstané faktory: 1. Někdo se hecne na hospodu. 2. Bude zájem více než 50% hráčů. Anketa bude 😀

   • Loktar Loktar

    Jop, jídlo přímo ve hře liqiduje zevlečství a dává tomu jiskru.

    • Ragmon Ragmon

     To herní jídlo bylo přece skvělé. Jen tak, kdykoli jsem měl chuť, kvák jsem zašel na lívanec, nebo na toast s rozleželím kvák pitchusem. Nemusel jsem čekat kvák kvák na oběd, nebo ho kutit, prostě jsem ušel pár kroků do trpasličí hospody, tak kvák co proti tomu máte!!! KVÁÁÁK?

   • Mu Mu

    Přesně můj názor, jinak herní hospoda má hned několik výhod (pokud ji teda nevedete vy :)). 1. opravdu skvělé místo pro roleplaying mezi hráči, 2. dá se využít některé schopnosti, které se těžko využívají (jedy, drogy, ale spychická magie, kradení – a tím myslím opravdové ne nějaké kolíčky), 3. místo pro kulturní akce – jako hudba, tanec, nadávky, souboje atd…, 4. jo a dá se tam najíst…

 • Dunar Dunar

  Už se těším:-)
  Jinak myslím že projekt Připrav si svou hru je dobrý nápad a určitě se naše snaha projeví zkvalitněním hry.

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!