Login

Knihovna

Silvestr AD 2015

Kdy: 31.12. 2015
Kde: 6. ZŠ Mladá Boleslav (Jilemnického 1152)
V kolik: 18:00 (od cca 17:00 příprava – pro dobrovolníky)
Do kdy: Odchod z uklizené školy 1.1.2016 do 11:00 až 12:00
Vstupné: 50 Kč (pokud se nezmění)

Budeme nejspíš v malé tělocvičně + dostaneme třídu na spaní.

Co s sebou?

Přezůvky, vlastní jídlo i občerstvení, občerstvení do eráru, deskovky, jinou zábavu pro ostatní, případně šampáňo na půlnoc, petardy apod. V tělocvičně nebude žádné nádobí, takže všechno potřebné si přivezte z domu. Stejně tak se hodí nějaké potřeby na úklid (koště, smetáček, hadr, jar…). Nezapoměňte vzít i hodně kamarádů a ještě víc dobré nálady ;).

Kdo může přijít?

Kdokoliv z okruhu kolem Draconicy, kdo se napíše na FB, sem nebo se ozve jinak. Náhodné neohlášené kamarády kamarádů prosím ne. Pokud se někdo takový přeci jen vyskytne, chtěla bych o tom vědět a kamarád kamarádů, za nímž kamarádi přišli, přebere za kamarády ve všem zodpovědnost. Snad to chápete 😀

Lidi pod 18 let podléhají zákonům ČR, na akci ale samozřejmě mohou.

Komentáře

9 comments to Silvestr AD 2015

 • Miranda Miranda

  Klíče budu přebírat už v 17:30 a budeme stěhovat lavice. Takže kdo by mohl / chtěl přijít už v půl, nechť přijde ;).

 • Snow

  Na ZETU už jsem zvaný byl, ale tam to vyhoří spíš na kombinaci nedostatku času a peněz.
  Oke, rozhodnutí akceptuju bez nějakého negativního pocitu. Konec konců, tenhle Akicon jsem toho zažil dost na to, abych se vcítil do kůže člověka, který má zodpovídat za objekt, ve kterém se pohybují lidi, které nezná. A zvlášť, pokud se v místě navíc vyskytuje alkohol. A na průser skutečně stačí jeden člověk.
  Jestli budete chtít půjčit nějaké deskovky, tak jsem letos z Deskobraní přivezl Malé velké galaxie a pořídil si Shuffle Heroes. Plus mám doma Samurajský meč, Noční klub a trochu dost mizerné vydání Hanafudy (japonská karetní hra).

 • Altariel Altariel

  Ahoj,
  detekuju zájem o přednášku k Íránu, kde jsem byla teď nedávno potřetí… Požadavek je vydržet třeba od šesti do osmi ve třídě 🙂 (doufám že nějakou i s projektorem seženu…). V Praze se to docela povedlo a i s dotazy to zabralo cca ty dvě hodiny… Máte tedy zájem? Pokud ano, napište se prosím sem, a zaklikněte se 🙂 http://doodle.com/poll/ant5tcxn4ygkdiia
  Uvítala bych i vaše nezakliknutí, ale napsání jména, pokud zájem nemáte, a budete se Silvestra účastnit. Budu tak mít přehled, kdo tohle jen ignoroval, a kolik lidí z kolika se chce reálně účastnit…:-)

  Předem díky!

 • Snow

  Love & Peace -_-y,
  někoho z AD jsem musel potkat v knihovně Mladé Boleslavi v rámci Fantasy víkendu. Surprise, surprise.. si nepamatuji jména. A moje studijní léta jsem strávil v Brně, takže záruku kamaráda za kamaráda řešit nemusíme.Žádná není.
  Na druhé straně se celkem vyznám v deskovkách a poslední tři roky jsem dělal staffáka jak v rámci Natsuconu, tak i Akiconu.
  Ta nejpodstatnější část – I’m bored like hell.. a raději bych strávil Nový rok ve společnosti lidí s podobnými zájmy, než s flaškou.

  S pozdravem
  Marek Sychra *Snow*

  • Miranda Miranda

   Ahoj,
   jako nepsaný hlavní organizátor (čímž ale nechci strhávat pozornost jen na sebe, protože se zařízením školy i s „provozem“ Silvestra pomáhali / budou pomáhat i jiní) cítím, že to vyjádření má být asi na mně. Předem říkám, že nemám ve zvyku být zlá na lidi, ale na druhou stranu se nám už jednou stalo, že přišli přiopilí zmiňovaní kamarádi kamarádů, udělali bordel na dvoře a po půlnoci zase odešli, aniž by ráno pomohli s úklidem. A to je scénář, který nechci, aby se opakoval. Vím, že to nutně nemusí být tvůj případ a nechci k tobě přistupovat s nějakou předpojatostí, mluví ze mě ale hlavně obava, že problémy, když nastanou, se lépe řeší s lidmi známými, případně s lidmi, na které se dá vždycky nějak zatlačit, protože známe lidi kolem něj, dotyčný k nám má nějaký vztah a morálně se nechce úplně shodit, protože by nemohl dát jezdit na akce. Když si představím, že bys třeba rozbil dveře (stát se to může naprosto každému) a nechtěl je zaplatit, tak tě jako člověka neznámého, co odjede do Brna a nikdy ho už nemusím vidět, nijak nedonutím k tomu dát na ně peníze. A nedonutím ani zbytek AD lidí, aby se složili na neštěstí někoho, koho vidí prvně. Opět to není útok na tebe jako člověka (ani nemůže být, když nevím, jaký jsi ;)), totéž bych napsala komukoliv neznámému. Takže abych dala nějaké rozhodnutí: pokud jsi potkal někoho na festivalu v MB a ten někdo si tě pamatuje, a tudíž tě aspoň trochu poznal, nemám nic proti tomu, abys, když sem napíše: „ať přijde, zaručím se za něj“, skutečně přijel. Myslím, že rádi poznáme nového člověka, který třeba začne jezdit i na naše jiné akce ;-). Silvestr je ale trochu jiný v tom, že tam si lidé nad 18 sice dle zákonů ČR nesou taky zodpovědnost sami za sebe jako třeba na larpech na otevřeném poli, ale pořád jde v tomto případě o školu, v níž jakýkoliv problém budu řešit já nebo mé příbuzenstvo… Poptám se ale ještě na FB události, jestli si tě někdo pamatuje a bude ochotný vzít si případné věci na triko ;-).

  • Morlang Morlang

   Ahoj Sněhu, jsi to ty ten chlapík jak na Fantasy knihovně prezentoval magicy? Jestli ano tak se tebe zaručuju, páč seš očividně velmi inteligentní člověk a jsem si jistej, že bys ty dveře zaplatil, kdybys jimi prošel 😀 Navíc bylo patrné, že tě Boleslavská nuda více než sžírá, takže za mě rozhodně ANO, ještě to můžou podpořit PAŘEZ a DERANIUS 🙂

  • Miranda Miranda

   Abych uvedla věci na pravou míru: máš od Morlanga jedno velké doporučení, ovšem donesl se ke mně i jeden negativní ohlas, respektive nedoporučení. Nebudu se stresovat tím, že máme ve škole někoho, od koho nevím, co čekat (to, že se někdo ozval proti se svojí osobní zkušeností, mi nepřijde jako věc, kterou bych měla ignorovat). Takže pokud se tady neukáže pár dalších a důrazných “ať přijde”, bojím se tě pozvat. Klidně mě pak za to nenáviď, pokud se přeci jen na Silvestru nebo někdy potom setkáme osobně, nicméně teď se musím řídit rozumem. Budu ale ráda, když budeme mít příležitost potkat tě nejdřív na nějakých veřejných AD akcích. Na jaře například bude postapo larp ZETA. A neboj, nové členy máme rádi! 😉 Musíme je ale nejdřív trochu poznat a Silvestr není ta nejvhodnější událost… Třeba je ten negativní komentář neobjektivní a nechci aby se tě nějak příliš dotkl. Ale mám za to, že komu je to jedno, mlčí. Ale když mi někdo sám aktivně napíše svůj názor, nejsem úplný střelec, abych obavy hodila za hlavu.

   • Snow

    Oke, tohle se nepovedlo. -_-‘
    Sem měl přijít ten příspěvek, co je teď nahoře.
    Jestli by ho mohl nějaký správce smazat, ať tam nedělá paseku?

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!