Login

Knihovna

Technické problémy draconica.net

Ahoj všem,

cítím nutnost zde vysvětlit, co se s našima stránkama dělo posledních cca 14 dní. Jak jste si jistě všimli, trpěli jsme neustálými výpadky, apod.

Důvody jsou následující:

  1. Nekvalitní, nebezpečný a nespolehlivý původní hosting kapusta.cz — opakovaně hackován, napadán škodlivými skripty, apod.
  2. Ignorace ze strany majitele hostingu kapusta.cz a jeho nulová technická podpora
  3. Následující změna hostingu spojená se změnou nameserverů
  4. Po prvotních problémech se díky nekompromisně bezvadné technické podpoře hostingu onebit.cz podařilo vše během dnešního poledne vyřešit a poběžíme bez dalších výpadků. Nový hosting má garantovanou 99,999% dostupnost a je mezi TOP5 hostingy v republice.

Přeji Vám maximální spokojenost s dostupností a službami!

MW

Komentáře

1 comment to Technické problémy draconica.net

  • přesně proto už nikdy nic svýho na žádnej hostovanej českej server nedám, od jistý doby jsem zastáncem “we-are-fockin-buildin-our-own-fockin-debian-based-server” řešení, které se mi osvědčilo jako zatím nejlepší vůbec, protože se ve všem hrabu sám. když mám tu čest občas vidět úroveň, s jakou lidi v čechách k týhle problematice přistupují a rádoby “techniky”, je mi.. smutno.

    snad to bude s onebitem.cz lepší. nevím, co tam je za podmínky a tarif, ale viděl jsem teď hosting s 19 korunama na měsíc s neomezenym úplně všim, to mě docela zaujalo (storage, databáze, traffic, sub, maily, ftpka, scpka, všechno plus php 5.3.5), každopádně GL.

    adam

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!