Login

Knihovna

FT 2011: WARNING!

Na tábor je přihlášeno 32 lidí. Pokud do 12.6. nevzroste počet lidí na 45, budeme nuceni tábor zrušit. (Zaplacené peníze se vrací v plné výši) Nedá se prostě nic dělat, zařídili jsme pěknou základnu, kterou musíme zaplatit…pokud nepojede alespoň 45 lidí, nejsme schopni akci uspořádat. Přijdeme sice o 5000 záloh, ale pořád lepší než poslat 50 000 a pak zjistit, že to nedáme.

Tato zpráva není psaná ve zlém, pokud zájem o tábor není, tak prostě nebude…pokud jde jen o lůzření a čekání na poslední chvíli…tak vás to snad nakopne…

Komentáře

35 comments to FT 2011: WARNING!

 • Deranius Deranius

  VAROVÁNÍ ODVOLÁNO !!! 13.6. 2011

 • inzion inzion

  tak jak to vypadá, je dost lidí?

 • Adso Adso

  Đrakeu, jak je to s Tebou a táborem, chtěl jsem Ti zavolat, ale evidentně na Tebe nemám platné číslo (pokud jsi teda před nedávnem nestřelil svoji SIMku nějkému chápkovi, které Tvoje jméno nic neříká).

  • Jur.. Hele já si letos FT nedám rozhodně jako hráč. Tou dobou budu nejspíš na brigádě v Třemošnici… Ale uvažoval jsem, že bych dovalil na tábor třeba na víkend zahrát nějaké to CPko nebo aspon něco málo. Mimochodem změnil jsem na U:Fon 790 236 287.

   • jako 4k nemám ani h** a spíš se obětuju a půjdu si něco vymakat, abych aspoň měl nějaké životní minimum 5000 nebo tak

    • Illidar Illidar

     Tě musím informovat, že pokud chceš pobírat podporu tak tě čeká nejméně rok na HPPčko. Jinak jsi odkázán na sociální dávky, které vzhledem k tvému profilu (zázemí) moc velké nebudou a získat je nebude prča.

     Navíc sociální zákon prošel změnami, tak si to ověř.

     Jinak GL s brigoškou, je to škoda, ale co se dá dělat, za něco se jíst a pít musí…

     • Né né o tohle přeci nejde Hobluxi.. Jsem student a studentem zůstanu i nadále, ale chtěl jsem říct, že mám taky nějakou čest a rád bych si na tábor vydělal sám. Třeba to nakonec bude úplně jinak a dám si to, ale musím do toho taky něco vložit, jinak by to prostě nešlo.

    • Deranius Deranius

     Neřeknu teď radši nic, zas bych dostal, že do Tebe reju, ale Đrakeu, zkus si vzpomenout, jak to bývalo s penězma za tábor u Tebe…pokud chceš pokecat, ozvi se, když sem Ti nabízel, že pokecáme v Třemo, ani ses neozval, ale vadí mi kecy typu : 4k nemám ani h****…měl bys….ale je to o nahecu.

     Druhá strana věci je, že Tě naprosto chápu, chceš mít prostě konečně prachy na svý záliby a tábor bys třeba i dal, ale nic nevydělal. Proto respect a rád Tě o víkendu uvidím.

     • Za nevhodnou řeč se omlouvám, nechtěl jsem nějak zpochybnit to, že je tábor pro ostatní i mě vyjímečný, ale musím vložit taky něco sám a né se jen spoléhat na to, že mě vždy ostatní podpoří.
      Svoje finance rozhodně investovat na lepší než jen domácí záliby.

     • Já ted nemůžu jednoduše říct oukej pojedu, protože nemám vůbec jisté, jestli pojedu. Ale nakonec všechno může být úplně jinak, protože budu makat i možná v červenci, ale to ještě nevim jistě + Norgath. Pak už třeba budu mít finance. ……….=> =>

    • Sid Sid

     škoda pige, ale na vejkend se určitě stav.

   • Đark Đark

    Jop, škoda… Tak aspoň doraž na víkend!

   • Aerenthiel Aerenthiel

    Neeee piguuuuuuuu

   • Garja Garja

    Třeba se ti podaří příští rok, nejsi jediný kdo kvůli práci nebude moc a na přes rok se uvidí

 • Deranius Deranius

  Tak 38. Roste to, roste. Brzy z PR důvodů odstraním tento Warning.
  Pak ještě pospamuju pár známých. Ale až bude varování pryč. 🙂

 • Dunar Dunar

  Ja se omlovám že se nepřihlásím,ale zatím nevím jak mi dopadnou přímačky a když bych se dostal tak to vypadá že budu místo tábora někde běhat se samopalem,i když jsem slyšel spekulace o tom že výcvik bude později nic oficiálního neproběhlo.Kláře jsem to říkal a Kuba to ví taky.Jediné co můžu udělat je zkusit nahecovat Sineria.

 • Goranda Goranda

  JO, jako dělejte s koukejte se všechny lemry líný regnout! Je to pár kliků, tak nebuďte líní!

 • Deranius Deranius

  Varianta, že tábor nebude je boční, záložní, popravdě, v hlavě se nemohu s touto možností smířit, jde o nejlepší dva týdny mého roku a za téměř veškerou cenu tábor bude, jen ne za KAŽDOU CENU.

  A platba taky není tak velkým problémem. Máme danou částku zajištěnu, tedy přihlásí-li se daný počet lidí odešleme ji ze soukromých zdrojů…a pak se peníze vrátí.

  Jde o to aby bylo z čeho vracet. Garantujeme provozovateli 50 lidí (8 VEDOUCÍ) a každý člověk pod 50 je za penalizaci…proto ta fatální možnost. Rozpočet je prostě psán na spodní hranici 40-42 platících lidí.

  Výzva zní fatálněj než má, ale proč ne?

 • Od nás se tam snažím doládovat větší množství lidí, někdo už se měl přihlašovat a ještě jeden projevil zájem. Lepší než nic…

 • Chmely Chmely

  Neni problém. Spíš jde o to jestli se to celé stihne zaplatit do toho 15.6. I kdybych je oslovil a oni řekli ok, tak tolik peněz jen tak do 14 dnů nezaplatí.

 • Adso Adso

  Zdar, a myslíš, že je pravděpodobnější první nebo druhá možnost? Já jestli mám zkusit shánět nějaké lidi… když už jsem se rozhodl jet, tak si to přece nenechám teď zrušit, ne? 😉

  Co třeba pustit to přes Chmelyho někomu, kdo byl s Vámi za elfy na BPA, těm větším skupinám…

Mus bt zalogovn pro zanechn komente.

Coded by (MW) and designed by Đark
© 2009 Academia Draconica - All Rights Reserved!