Doomsday Preppers

Jednoduše by se dalo říci, že se jedná o skupiny survivalistů, dobrodruhů i nadšenců, kteří z různých pohnutek hledají cestu do bojových oblastí. Jedni říkají, že je k tomu vede altruismus, jiní zase bláznovství nebo touha po zbohatnutí a poslední nutnost přežít v oblasti, v níž donedávna žili. Jedná se ale každopádně o poměrně dobře vybavené skupiny, které si umí poradit i v náročných podmínkách. Jejich historie je různorodá a každý si nese svůj vlastní úděl a důvod, proč se drží tak blízko nebezpečí. Boj přímo nevyhledávají a snaží se mimozemskému neřádu spíše vyhnout. Moc dobře tuší, že jejich psionické schopnosti jsou nad jejich síly. Při jejich toulkách a scavengingu občas ale neúmyslně odhalí mnohá tajemství…

Co budou Preppers dělat?

Preppers nemají v zádech žádnou velkou frakci. S každým jsou tak trochu kamarádi a jak už bylo naznačeno, jsou to spíše hledači senzací a chtějí být u všeho. Jejich nespornou výhodou je to, že jsou to zkušení survivalisté, kteří si umí poradit s jakoukoliv situací.

Kdo si hraní Preppers nejvíce užije?

Preppers je frakce vhodná pro hráče, kteří mají rádi volný styl hraní a kteří si rádi prostě „jedou to svoje“. Očekává se ale na druhou stranu vyšší míra roleplaye, aktivní přístup ke hře a organizátoři zde nikoho nebudou vodit za ručičku. Vhodné pro zkušenější hráče a ty, co se nebojí dokázat si, že se o sebe umí postarat.

Kostým?

Vhodným kostýmem je klasické postapo odění za použití přírodních barev a materiálů (khaki, béžová, hnědá, kůže) – vítané jsou i doplňky typu klobouk. Použití maskovacích vzorů, prosím, omezte na minimum. Vyvarujte se žlutých a modrých rozlišovacích znaků!.

Počet hráčů: (14/14) + Defiant few (6/6)

Frakce je plně obsazena

Comments

comments