REGISTRACE

Registrace spuštěna!

Probíhá stejně jako v předchozích letech:

Platbu předem (750,- Kč), prosím, proveďte do 5 dnů od registrace na účet: 1175680014/3030. Je to účet u Airbank.

Jako variabilní symbol uveďte své datum narození – to zadáte i do registračního formuláře.  Jako popis platby pro příjemce svou přezdívku. Raději si při odesílání platby vše aspoň 3x překontrolujte.

Pokud nám ani po 10 dnech od registrace nedorazí platba a účastník neprovede opětovnou registraci s uvedením “platba na místě”, nebude mu umožněn start ve hře.

Registrace s platbou předem bude uzavřena 6. 4. 2016. Platbu ale musíte provést DO 11. 4. 2016, jinak již bude nemožné zkontrolovat přijetí.

Vyplněním registračního formuláře a zaškrtnutím “Platba na místě” potvrzujete uhrazení registračního poplatku na místě v hotovosti a to ve výši 900,- Kč.

Seznam registrovaných

Seznam registrovaných naleznete zde

Pozn: aktualizace přijatých plateb probíhá na týdenní frekvenci

CP

CP se rovněž registrují a to za symbolickou 100,- Kč, kterou uhradí na místě při příjezdu nebo na účet.

Snížení registračního poplatku

Abychom motivovali hráče, kteří si chtějí přivézt nějakou pěknou rekvizitu a investovat do ní své prostředky (např. herní vyšperkovaný PA automobil, měřák rychlosti FPS, elektrocentrála, osvětlení + benzín pro frakce, které nemají zajištenou elektřinu) rozhodli jsme se stejně jako před rokem každému, kdo něco podobného do hry přiveze, SNÍŽIT registrační poplatek. Peníze těm, kteří zaplatili předem budeme vracet na místě, kde rovněž posoudíme jejich výši. Předběžně se můžete informovat o vhodnosti své rekvizity na našem mailu.

Snížený registrační poplatek budou platit rovněž lidé, kteří nabídnou svou pomoc s organizací na místě (logistika, příprava rekvizit, atd. V případě zájmu se informujte na našem mailu.

FAQ

Nazgúl a Defiant Few

  • Defiant Few se registruje za Preppers (prosím, doplňte do poznámky, Defiant)
  • Nazgúl se registruje za Exegesis (prosím, doplňte do poznámky, Nazgúl)

Příchod do Tribuly

  • Ústav a Šachtarcorp vyplňuje údaj před týdnem
  • X-OSN a Exegesis doráží až ve hře
  • Preppers dle libosti

Registrace byla uzavřena!