Šachtar Corp

,,Naše sny nás nutily hledět stále výš a výš až ke hvězdám.  Nyní kopeme hlouběji a hlouběji,  abychom se z jednoho špatného mohli probudit”

Třetí díl Zety znamená i příchod soukromé armády těžebního magnáta z východu – tzv. Šachtaru. Invaze kromě chaosu a destrukce přinesla nepoznané možnosti v podobě nepoznaných slitin a dalších mimozemských technologií. Výzkum a získávání těchto materiálů znamená pokrok a pokrok je cestou k vítězství. Aby bylo možné vítězství dosáhnout, tak jste tu vy, hrdinní bojovníci Šachtaru!

4pXT9Z1

Co bude Šachtar dělat?

Hra za Šachtar bude akčnějšího rázu. Mimo dohled nad těžební platformou půjde o aktivní vyhledávání nepřítele v zóně a neustálá honba za technologií,  díky které půjde splnit předepsaný cíl společnosti. Nenechte se však ukonejšit zázemím,  které Šachtar nabízí. Vysoké zdi a tučná konta nejsou zárukou pro Vaše přežití.

Kdo si hraní za Šachtar nejvíce užije?

Military hráče, kterým nevadí být neustále v pohybu.

Hráče,  které baví hrát uvnitř frakce.

Hráče, které loni bavila Milice

Hráče,  kteří si rádi zahrají méně pozitivní postavy.  Přeci jen v soukromých armádách nalezneme všemožnou směsici lidí.

Kostým

Černá barva (černé kalhoty,  černý svršek,  obojí),  ideálně černé vesty a pokrývky hlavy.  Žluté identifikační prvky (šerpy,  stuhy, potahy na helmu).  Část žlutých insignií bude dodána.

Počet hráčů: 26/26

Frakce je plně obsazena

Comments

comments